Otázky a odpovědi Petra Insidera 1.

Milí čtenáři, připravil jsem pro vás seriál otázek a odpovědí s Peterem Insiderem, v psané podobě tak, aby jste se mohli vracet pro střípky do skládaček pochopení nepochopeného.  Sestavil jsem několik otázek a Peter na ně odpovídá. V dalších dílech tohoto seriálu, už to budou vaše otázky, které Peter zodpoví. Vaše otázky mi posílejte na mail prvopodstata@email.cz nikoliv do diskuse pod článkem. Sestavím je pro příští díl seriálu – Otázky – odpovědi Petera Insidera.

Dřív než začnete číst tento rozhovor, je třeba si uvědomit, že vám předkládáme informace s vysokou mírou relevance, ale neděláme si patent na fakta, rozum a pravdu tak, jako jiní.

Peter a Jirka

Ahoj Peter. Srdečně Tě vítám zde na prvopodstatě. Mám pro Tebe připraveno několik otázek, ze kterých bych chtěl pro naše čtenáře vytvořit pilotní díl seriálu „Otázky a odpovědi – Petera Insidera“. Můžeme tedy začít? Samozrejme

 • V logu stránky prvopodstata je heslo „Probouzíme lidstvo“ zajímá mě Tvůj názor. Je probuzení lidstva reálné? Má lidstvo naději prozřít a zažít zlatý věk?

logo pp vrch

Otázka znie v prvom rade, čo je to zlatý vek? A odpovedať sa dá len otázkou, pretože každý si pod tým predstavuje niečo iné. Niekto pod tým chápe zo hospodársko-ekonomicko-sociálneho hľadiska čosi ako komunizmus, iní v tom vidia všeobecné prebudenie vedomia a povedomia o svete a o živote, že materiálno nie je to najlepšie a najpodstatnejšie. Skrátka a dobre, nedá sa jednoznačne opovedať na to, čo je to zlatý vek. Probuzení kritického množství a návrat do normálu, který si lidé snad ani neumí představit. To je totiž presne to, o čom bola reč, že 90 – 95, resp. 98 percent ľudí si predstavujú, že zlatý vek ľudstva nastane vtedy, keď nikomu nebude nič chýbať po materiálnej stránke. Určite je treba zamyslieť sa nad tým, koľko percent ľudstva si pod tým predstavuje všeobecné masové prebudenie vedomia a povedomia o svete a o živote. Všeobecné a masové sa tu rozumie veľký počet ľudí po celom svete. A toto si myslí veľmi málo ľudí. No a potom je tu obrovský faktor demotivácie vyvolaný mediálnym a v posledných 10 – 15 rokoch tiež internetovým brainwashingom, vymývaním mozgu, ktorého dôsledky sú také, že ak napríklad človek chce sám niečo urobiť a v okolí trebárs do 50 km sú byť rovnako naladení ľudia, tak o sebe buď nevedia a ak aj vedia, tak nie sú motivovaní spájať sa. Či aktuálna civilizácia zažije zlatý vek, alebo nie, nech už to bude čokoľvek, tak to nevie predpovedať nikto. Či sa tak stanej, alebo nie, to závisí len a len na ľuďoch a ich vôli prebudiť ich vedomie a povedomie o svete a o živote.

 • O duté Zemi jsem zde napsal již mnoho, ale teprve Ty, jsi mě nasměroval na objevitele Halleye a Newtona, kteří cibulovitou strukturu planety Země popisovali. A protože jsem se zatím za póly nedostal, chtěl bych Tě poprosit, zda bys  mohl čtenářům popsat, jak to tam vypadá, kdo jsou naši protinožci, jaká je struktura a osazení ras na druhé straně?

halleynewton

Ide o to, že nieje len jedna jediná druhá strana. Existujú viaceré druhé strany, keďže máme model cibuľovej zeme, pretože keby bola dutá tak by boli protinožci, ale je cibuľová čo znamená, že protinožcov je dosť veľa kvôli tomu, koľko je cibuľových svetov. Ďalej stojí za zmienku aj porovnanie, ako to tam vyzerá. V niečom je to podobné, v niečom rozdielne, ako na našej strane v tom zmysle, že niekde je veľmi podobná fauna, inde zase flóra. Niekde je to taký mix toho čo máme tu. A dosť zaujímavým faktom je, že projekcia slnka je všade iná, pretože ju nemáme len my tu, ale je aj vo všetkých ostatných vrstvách cibule. Najzvláštnejšie na tom všetkom je, že teplota je rovnaká ale farba slnka nie. To je dosť veľká kuriozita. Ďalej sú tam rôzne rasy, keď sa o to začneme zaujímať, tak zistíme, že žiadny človek nebol prvým inteligentným tvorom na Zemi, ale iné inteligentné bytosti tu boli veľa skôr, ako ľudia. Keby sme to chceli správne pomenovať, tak my sme tu ako takí kvázi turisti. Najznámejší z dávnejších obyvateľov Zeme sú Agarťania a Leonti. Je ich veľa, ktorí tam dolu v iných vrstvách sú, ale Agharťania sú asi najznámejší, no o tom už vieme asi všetci. Oni sú tí hneď pod nami. Potom sú Nordici, tí sú ešte pod nimi. Sú to kríženci lepšie, povedané hybridy.

 • Co symbolicky představuje logo vaší organizace? Osobně v něm vidím vrstvovitou dutou Zemi, náznak pravotočivé Swastiky a toky energie.

ACIO logo 2

No to je pravda. V podstate, keď to v tom dokáže niekto vidieť, potom vidí správne. To je tak, ako že nacisti démonizovali Swastiku, ktorá tu bola niekoľko tisíc rokov pred nami, už v časoch starovekej Indie. Takže keď niekto príde a povie o Swastike toto, alebo tamto, potom je skutočne rozhľadenému človeku akurát tak na smiech, pretože je to blud. Je smiešne zaznávať Swastiku len preto, že ju v 20. storočí zneužila istá ideológia, ktorá napáchala naozaj veľa zlých vecí. Ďalším  faktom je, že dutá, resp. cibuľová Zem predstavuje jednen zo základných dôvodov, na základe ktorých vlastne vznikla organizácia. No a kvázi kríž nachádzajúci sa v logu, tak to sú toky energie. Lúče nie sú tri a nie je ich ani päť, ale sú štyri v zmysle štyroch svetových strán. Alebo príklad ešte k tej predošlej otázke, pretože to súvisí s dutou Zemou. Mohli by sme sa baviť o tom, koľko je rás v akej vrstve dutej Zeme, lenže to by sme tie kombinácie ani nedovymenovávali a to len na našej vrstve. U nás máme 7.3 miliardy inteligentných bytostí, z toho 6.5 miliardy sú ľudia, zvyšok sú jedna polovica kríženci, čiže crossbreadi a druhá polovica rôzne druhy mimozemšťanov. No a vysvetľovať tú štruktúru na každej jednej z jednotlivých vrstiev, to by sme o tom mohli dopodrobna hovoriť, ale bolo by to nekonečne dlhé. Ešte by bolo dobré povedať, že toto logo vzniklo v čase ranného novoveku, ktorý niekto počíta objavením Ameriky. My ho počítame radšej od osvietenstva v 17 – 18  storočí. To len tak, na bližšie vysvetlenie.

 • Kdo jsou pozorovatelé? – Ve filmech se objevují bytosti, které jsou viděny u pro lidstvo zlomových událostí. Správci osudu, John Carter mezi dvěma světy – Thernové, Fringe.  Možná, též u nás Pan Tau, nebo Winston Churchill. Muži v buřinkách.

two_dollar_bill_American_back

To je normálne. Sú všade a pozorovanie je ich úloha, s ktorou sa nedá nič urobiť. Sú to kríženci mimozemšťanov, ale niektorí sú čisto z rôznych mimozemských rás, no tých je málo. Naozaj nerobia nič iné, len pozorujú. To, že Observers v angličtine u nás pozorovatelia pozorujú, to je jasné, ale to, prečo a pre koho to robia, oni to nikomu nepovedia. Človek sa s nimi aj stretne, aj sa ho bude pýtať, alebo ho napríklad môže mučiť a on to aj tak nepovie. On tam proste je, zapisuje si všetko, čo vníma rôznymi písmami. Je jasné, že je to nejaké starodávne písmo, kombinácia klinového, hieroglifového, mayského a neviem ešte niekoľkých ďalších písiem, ale aj keď sa to podarí rozluštíť, je to nanič, lebo je to kód. Sú to trebárs súvetia, kde dávajú zmysel jednotlivé vety ale v súvetí je to nezmysel. Dáva to zmysel, ale oddelene. Spolu je to jeden veľký blud. A presne takto fungujú aj ich zápisky. „Približný jednorožec od zajtra do včera vypil guľatý štvoruholník.“ Toto je príklad syntakticky a gramaticky najsprávnejšej vety v slovenčine. Tak to je niečo podobné. Ako táto veta nedáva zmysel tak časti tejto vety môžu dávať zmysel. Sú to nejaké kódované správy pre niekoho. My si myslíme, že je to pre prvotvorcov. Prvotvorcovia, ťažko sa to prekladá, úplne prvý, no proste Very First Ones v angličtine, prvotvorcovia, prvohýbatelia. Nie sme schopní potvrdiť, že je to pre nich, ale všetko nasvedčuje tomu, že sú to informácie, nazvime to tak, že do kroniky pre nich.Takže jsou skuteční? No samozrejme, že áno.

 • Kdo jsou padlí, neboli černí andělé, kteří jsou popisováni, jako šestice z hlediska ACIO?

V prvom rade sa nedá povedať či sú šestica, alebo osmica, alebo neviem čo, keďže neexistuje nič ako anjeli. V skutočnosti sú to poslovia prvotvorcov a anjelmi boli nazvaní preto, aby ich existenciu ľudia nejako pochopili. Od začiatku, keď sa začali objavovať oni, boli vysvetľovaní ako anjeli alebo prvotvorcovia samotní, ktorí boli vysvetľovaní ako bohovia. Tak nevzniklo len kresťanstvo, pretože to sú tie tri na seba naviazané náboženstvá, čiže židovstvo, kresťanstvo a nakoniec islam. Ale je tu vďaka tomu aj hinduizmus, budhizmus, taoizmus, či šintoizmus. Je to jedno, lebo hoci je náboženstev veľa, jednu základnú vec majú spoločnú a tou vecou sú nadprirodzené astrálne bytosti, nazvime je posli. Niektorí, sú nechcem hovoriť dobrí, alebo zlí, niektorí jednoducho vyzerajú relatívne normálne a druhí sú ako by som to povedal, riadne atipyckí a keď ich človek stretne, tak sa ich zľakne. A práve tá druhá skupina sú tí, ktorých všeobecne poznáme ako padlých anjelov. Takže tak je to potrebné vysvetliť. Pretože veľa ľudí v tom má zmätok. Nuž a tu je ten problém, keď toto povieme niekomu veriacemu tak nás automaticky atakuje, že to tak nie je a ja neviem čo a pritom netvrdím, že veriť je zlé, to by som si v živote nedovolil tvrdiť. Len mám vždy na jazyku, že hovoríme o jednej a tej istej veci, respektíve o tých istých bytostiach – bohovia, anjeli, archanjeli a neviem čo všetko, len každý z iného uhla pohľadu. Veľmi ma mrzí, hlavne za nich samotných, že nehovorím všetci, ale drvivá väčšina veriacich ľudí, a tým nemyslím len kresťanov, ale aj akéhokoľvek iného náboženstva, nechce ani len vypočuť alternatívny prístup k celej tejto veci. Je to však ich slobodná vôľa a nútiť ich do ničoho nemá zmysel.To je ten odvěký boj vědy a víry? No áno.

 • Internet obletělo video o obětním rituálu u sochy Shivy v Cernu. V oficiálních médiích se můžeme dozvědět pouze, že se to prošetřuje a že jde zřejmě o vtip. Můžeš nám povědět co se u takovýchto rituálů děje, pakliže by to vtip nebyl?

CERN-Mock-Human-Sacrifice-YouTube-Screenshot

Jednoducho, Shiva oficiálne je jeden z hinduistických bohov, ničiteľ. V skutočnosti je to jeden z prvotvorcov, no tak potrebovali priamy chanelling na prvotvorcov bez nejakého sprostredkovateľa. Tak si tak nie je nejako extra čo riešiť. A když to bylo zveřejněno, má to něco znamenat? No samozrejme, odkaz. To je ďalší príchod Shivu, pretože on tých príchodov mal veľa, ale druhý za posledných niekoľko tisíc rokov, čo si ľudia pamätajú. Je to zapísané vo Védach, staroindických múdrych knihách, kde sa toho opisuje oveľa viac a je to veľmi podobné, ako  kresťanské očakávanie druhého príchodu Krista. Väčšina kresťanov sa toho bojí a to teraz úplne vážne, že prečo? Prečo sa drvivá väčšina kresťanov bojí druhého príchodu Krista? Tí, ktorí žijú podľa písma, prečo sa ho boja, pretože on príde súdiť spravodlivo. Technicky vzaté, on je posol jedného z prvotvorcov a proroci sú jeho poslovia a humor je v tom, že drvivá väčšina kresťanov sa bojí jeho príchodu, čiže nežijú tak, jako by mali. A presne preto sa hinduisti boja príchodu Shivu. Tam sa ukazuje farizejskosť väčšiny veriacich, keď to poviem tým ich slovníkom. Pretože ak by niekto bol taký, že nielen pozná prikázania, ale aj podľa nich žije, no tak sa nemá dôvod báť, pretože vie, že to ustojí. Keby sa nebáli, že bude súdny deň, bolo by to preto, že nepáchajú krivdy na ľuďoch, nerobía im zle. Toto je vec fascinuje, ktorá je nepochopiteľná na skoro všetkých, pretože sú aj veriaci ľudia, ktorí sú dobrí v tom zmysle, že zákony nielen poznajú, ale podľa toho aj žijú, ale väčšina z nich nie. Takže toto je motív, ktorý je potrebné za tým hľadať. A presne to isté je aj s tými hinduistami. Čo bude keď príde Shiva ak ľudia dodržiavajú pravidlá, tak sa nemajú čoho báť. To bola taká vsuvka pomedzi to. To byla velice podstatná vsuvka.  No áno, veľa ľudí by sa mohlo ohradiť, že toto je od témy, ale veľa náboženstev má spoločnú trojjedinosť, čiže trinitárnost. Trojjediný Boh je v Kresťanstve a Trimurti sú v hinduizme. Trinitárnost se zrcadlí i v architektuře je to tak? Áno samozrejme.  Povíš nám něco k tomu samotnému rituálu?Samozrejme, oni si tam otvorili priamy kanál a chceli si zisťovať veci, a aj si zistili veci. A teraz majú strašne tesno v zadku, pretože zistili, že vôbec nie sú ani nemajú zďaleka dôvod si myslieť že sú takí suverénni ako si do teraz mysleli. A „oni“, tým sa myslí Monarch.  Ano Monarch má na starosti Cern.  Áno, ale to by bolo na dlho čo je to Monarch. To si lidé najdou v archivu svobodného vysílače.

 • Co jsou to peníze?

V prvom rade peniaze neexistujú, neexistujú aj keď existujú v tom zmysle, že máme nejaké kovové pliešky a papieriky, pričom nám bolo povedané, že sú to peniaze. Otázka znie, a kto to a prečo to povedal, že poďme nimi platiť? Keď sa platilo niečím, čo malo nejakú reálnu hodnotu, čo boli drahé kovy, najprv neopracované, potom to boli mince, ale boli zo skutočnej medi, striebra, zlata a dokonca v cárskom Rusku sa platilo aj platinovými mincami. Tak to boli peniaze. Ale toto čo máme za posledných sto rokov kedy sa už nerazí z drahých kovov ale ich zliatin a bankovky už tiež nie sú ničím kryté, minimálne od vzniku FEDu v USA v roku 1913, už nemáme peniaze a ani nie je šanca, aby sme ich mali naspäť. Proste to, čo bolo to bolo, to už sa nevráti, to je nezmysel. Kedysi boli štandardy, čiže boli určené maximálne možné limity na emisiu, čiže na jednu normovanú jednotku, ktorou je jedna trójska unca, čo je zaokrúhlene 31 gramov zlata, koľko sa na ňu môže vytlačiť bankoviek určitej hodnoty. Lenže potom prišiel úpadok. Bavíme sa hlavne o zlate a zlatý štandard padol koncom šesťdesiatych a začiatkom sedemdesiatych rokov a išlo to do kytičiek. Síce peniaze máme, ale majú nulovú hodnotu. Zlatý štandard sa začal sám o sebe rúcať už začiatkom tridsiatych rokov, presnejšie v dvadsiatom deviatom so začiatkom hospodárskej krízy a upadal tridsať päť – štyridsať rokov a začiatkom sedemdesiatych rokov to už padlo totálne. V sedemdesiatom prvom sa to oficiálne rozpustilo úplne. Ešte v devätnástom storočí boli peniaze buď kryté zlatom, a paradoxne aj tých čo boli razené zo zlata, alebo boli kryté prácou. Úplne vážne, človek vedel, že dostane zlatú mincu v určitej hodnote a za tým bola tvrdá práca v zmysle otrockej driny, čiže v zmysle toho čo vo východnej Európe chýba – remeslo. Vedelo sa, že to kryje nejaká zlatá rezerva, alebo práca. Nie ako teraz, nemáme? Nevadí, no tak natlačíme neviem koľko miliónov, alebo niekoľko stoviek miliónov dolárov a tak zápcháme trhu ústa. Že nemajú žiadnu reálnu hodnotu, to nie je podstatné. Pretože tí ľudia, a paradoxne tí čo sa ich to najviac týka, ktorí sú na tom závislí, tým je to jedno, pretože drvivá väčšina z nich má takmer nulovú finančnú gramotnosť. To je dôvod, prečo bohatí bohatnú, ďalej sa stávajú bohatšími a chudobní chudobnejú, ďalej sa stávajú chudobnejšími a tí superboháčov, tých je stále menej a menej. A všetci sú spokojní. Sú len dve možnosti, ao chápať život a svet. Byť alebo mať. Ak člověk žije systémom „byť“, môže mať aj peniaze a to dosť veľa, ale nemá problém pomôcť druhým akýmkoľvek spôsobom. Svoje peniaze a majetok si užíva, pretože oni slúžia jemu. Ale je človek „mať“, tak nikdy nikomu nič nedá, pretože chce stále viac a viac mať a hoci si to nikdy nepripustí, ale jeho peniaze a majetok si z neho urobili otroka. Zakaždým keď platíš peniazmi, tak strácaš. Férový barterový obchod, pretože dnešné peniaze nemajú žiadnu reálnu hodnotu. Fiat peniaze, sú zlé, lebo ak niekto niekomu dal tovar, ktorý vyrobil, alebo službu, ktorú poskytol a iný mu za to zaplatil, tak ten, kto zaplatil vlastne nedal nič. Ľudia si myslia, že je to niečo, ale ak to nie je ničím kryté, je to vlastne nič. Je jedno či niekto doniesol dvesto útržkov toaletného papiera alebo dvetisíc euro v desiatkách, v skutočnosti nedoniesol nič s reálnou hodnotou.

 • Za posledních několik let se začala objevovat kromě zkratky UFO ještě další – USO (Unidentified Submarine Objects, někdy také Underwater Submerge Objects). Takto se začaly pojmenovávat objekty, které byly pozorovány v mořích a oceánech, ale také na velkých jezerech či řekách. Co nám k tomu můžeš říct.

Dohromady nič. Je to rovnaké ako UFO, tak isto je aj USO. Ako ľudia lietjú, plavia sa na lodiach a v ponorkách, prečo oni by nemohli mať niečo také. Paradox je ten, že pozorovania USO sú minimálne rovnako staré, ak nie staršie, než pozorovani UFO. Takže ide len o názov, ktorý je pre ľudí relatívne nový, no inak je to to isté.

 • Jaký máš názor na tzv. Tajnou Ruskou knihu o mimozemských rasách, která popisuje 8 druhů mimozemských ras. Tato kniha byla kdysi předána Ruské protišpionážní agentuře s názvem SMERSH.

Je zaujímavé, že sa tu hovorí o ôsmich, pretože tých rás tam bolo popísaných oveľa viac, okolo osemdesiatich. No asi takto, popísali tam časť, pretože tých rás je ešte viac. Je to sice skutočné, no naozaj tam popísali len časť z nich. Malá časť, jednak tých, ktorí sú tu na zemi, jednak tých s ktorými sme v pravidelnom kontakte, jednak tých čo sme zaregistrovali a ktoré sa snažíme popísať.

 • Íránský vědec Keshe představil na internetu zařízení s názvem Magrav. Znáš toto zařízení a princip jeho funkčnosti?

magrav-power-interno

Myslím, že riešil špecifické liečivé účinky na základe elektromagnetického poľa. Jednak ako zdroj energie a na druhej strane by mal liečiť. Ide o menej vážne choroby. Liečia zápaly kĺbov, reumu, zlomeniny atď. Niečo podobné riešili aj v KSI = Kruger Security Incorporated, kde s tým vedia vyliečiť aj rakovinu, ale to už musí byť veľká mašina. Sú dva tipy tohoto zariadenia. Jedno má nulovú spotrebu energie a to druhé je liečebné. Primárne to bolo vyvinuté na liečenie, sekundárne z toho vznikol nulový zdroj energie. Tak to bolo pôvodne.

 • Schummanova frekvence, jaká je její skutečná hodnota a funkce na planetě Zemi?

Keď tu nebola žiadna elektronika, tak to bolo sedem Hertzov, začiatkom šesťdesiatych rokov, keď ju po prvý raz oficiálne namerali, to bolo 7.85 Hz, a dnes to vystrelilo na 8.5 Hz. Áno je to kvázi srdečná frekvencia planéty. Akurát, že sem rôzne mimozemské rasy a rôzne skupiny, medzi nimi aj Nacisti z reality, kde vyhrali vojnu, chceli nás tu atakovať, tak už sme to v rámci našich systémov ACIO stiahli na 8.48 Hz. Takže elektronika na Zemi se odráží na Schumanově frekvenci? No samozrejme, ako je smog v uliciach veľkomiest, presne tak isto je aj elektromagnetický smog a pretože prístrojov, ktoré pracujú na elektromagnetickej báze je strašne veľa, tak sa deje to, čo sa deje, čiže Schumannova frekvencia rastie. Jaký to má vliv na Zemi? No zlý, pretože, z pôvodných 7 teraz 8,5 Hz. To je ako keby človeku búšilo srdce cez stopäťdesiat tepov. Rozhodne to nie je dobré, keby niekomu takto búšilo srdce.

 • Mobilní technologie, její dopad na lidské zdraví, odkud přišla?

Úplne všetko, čo je mobilné. Boli počítače a nikto nepotreboval laptop, ani tablet. Takže nielen mobily, ale celkovo ten koncept mobility, ktorý má spájať a búrať vzdialenosti, tak ich paradoxne vytvára. Ľudia sa reálne stretnú zoči voči a nemajú sa o čom rozprávať. Čo to vytvára medzi ľuďmi, aká je to agenda? To nech si každý domyslí sám. To že mobily a wifi spôsobujú rakovinu je jasné každému. Ťažko rozprávať odkiaľ to prišlo, pretože túto technológiu malo veľa rás, takže prísť a ukázať jednoznačne prstom, kto s tým prišiel prvý to, je dosť nešťastné. Rozumím tomu tedy tak, že spousta firem spolupracovala s těmito rasami? No jednoznačne, že áno. V roku 1947 havarovalo UFO v Rosveli, a za roky prišla firma General Elektric s optickým vláknom, v tej dobe, totálne šialená věc. A už v roku 1951 mali nehorľavý materiál, ktorý nešiel ničím zapáliť a podobné veci. Takže to všechno, jsou dary od našich přespolních přátel? Keď to tak chceme nazvať, tak áno. Z ľudského hľadiska by bolo dobré ešte povedať a to hlavne o mladých ľuďoch do tridsiatky, že keď sa stretnú, tak sa nikto s nikým nerozpráva. Každý je zamestnaný len smartfónom, alebo tabletom. Mimo Česko a Slovensko s free wifi, hlavne na západe Európy a severe Ameriky, je veľa štátov, kam člověk príde a má tam napísané „nemáme wifi rozprávajte sa spolu“. Toto je jeden z cieľov agendy, oni nám to sem dali, ale nedali nám návod ako s tým zaobchádzať. Takže jeden z cielov tej nazvime ich, že tieňovej vlády, jedným z ich cieľov je rozklad spoločnosti. A ako to dosiahnu? No tak, že ľudia budú hovoriť cez pol světa, ale s tým, kto sedí oproti neim nepovedia ani slova.

 • Vysvětlil bys nám vliv čaje máta, med, citron a skořice?

V prvom rade vyplavuje black goo, čierny gél, no otvorí zatvorené a prečistí upchaté energetické toky ľudského tela. Len s tým pitím sa netreba vzdávať v tom zmysle, že to nezafunguje hneď, pretože mesiac je minimálny štart, a potom podľa toho, ako je človek zanesený, tak tak dlho to trvá. A samozrejme by sa potom mal človek cítiť lepšie, byť optimistickejší atď. Len treba tomu nechať čas, pretože niekto to pocíti za tri mesiace, niekto po pol roku, niekomu to trvá rok, rok a pol, či dva, ale potom, keď sa to vyplaví, tak potom je ten efekt masívny.

Děkuji za rozhovor, tento bude přepsán pro čtenáře tak, aby jej mohli navštěvovat a nacházet tam ztracené  střípky poznání. Otázky na Petera pište na email prvopodstata@email.cz

Exkluzivně Peter a Jirka

 

2 komentáře: „Otázky a odpovědi Petra Insidera 1.

 • 8.12.2016 (3:57)
  Permalink

  Jeeej,strasne som sa potesil,ze som objavil tuto stranku.Aj ked to urcite nebola nahoda.
  Prajem vela zdaru a uspechov.S pozdravom Lulino

  Reagovat
 • 30.11.2016 (14:39)
  Permalink

  Veľká vďaka za vytvorenie tejto stránky.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *