Otázky a odpovědi Petra Insidera 2.

Milí čtenáři, je tady druhý díl  otázek a odpovědí s Peterem Insiderem, v psané podobě tak, aby jste se mohli vracet pro střípky do skládaček pochopení nepochopeného.  Sestavil jsem několik vašich otázek a Peter na ně odpovídá.  Vaše otázky mi nadále posílejte na email prvopodstata@email.cz nikoliv do diskuse pod článkem. Sestavím je pro příští díl seriálu – Otázky – odpovědi Petera Insidera.

Dřív než začnete číst tento rozhovor, je třeba si uvědomit, že vám předkládáme informace s vysokou mírou relevance, ale neděláme si patent na fakta, rozum a pravdu tak, jako jiní.

Peter a Jirka

Ahoj Peter.  Vítej ve druhém díle otázek a odpovědí, pro čtenáře prvopodstaty a samozřejmě nejen pro ně.  Mám pro Tebe připraveno deset otázek od našich čtenářů,  dáme se tedy do toho?  Samozrejme

  • Co jsou to kruhy v obilí (Crop circles), kdo je vytváří, za jakým účelem a komu jsou tyto „vzkazy“ adresovány? Marie

Kruhy v obilí sú odkazy od vysoko vyspelých inteligentných mimozemských bytostí pre tých, ktorí týmto odkazom budú rozumieť. Samozrejme, že tento fenomén je opradený mnohými legendami, ako napr. že to robia ľudia, ktorí sa chcú zviditeľniť a podobné veci, ale nie je to pravda. Sú to správy, dvojakého druhu. Buď sa jedná o odkazy mimozemských civilizácií, alebo odpovede na naše signály, ktoré vysielame do vesmíru. To vaše organizace vysílá? Nie, nielen naša. Myslím tým všetky ľudské organizácie, ako napr. známa SETI, americká organizácie hľadajúca mimozemský inteligentný život. Oni tak isto vysielajú určitým spôsobom a buď sú to odpovede na mimozemské signály, alebo priamo odkazy z vesmíru, či sa niekto chytí a či na to odpovie. Sú to diela mimozemských bytostí, prípadne krížencov. Takže keď niekto tvrdí, že to vzniklo ako odtlačok pristátia veľkej mimozemskej lode alebo plavidla, nie je to tak. Takže tyto vzkazy nejsou adresované lidem? No sú, ale otázka znie, koľko ľudí ich dokáže po prvé vôbec rozlúštiť, a po druhé aj keď ich rozlúštia, tak či ich správne pochopia.

  • Můžeš potvrdit léčebný účinek konopných látek v lidském těle? Jakého původu je konopí? Honza V.

Áno, určite to môžem potvrdiť, ale samozrejme v malých a vysoko kontrolovaných dávkach, takže nie že to začnete, slangovo povedané, húliť trávu a budete v rauši s ospravedlnením, že je to na lekárske účely. Rauš je drogové opojenie. Konope má svoje špecifické dávkovanie v mnohých štátoch sveta. Koniec-koncov, na liečebné účely je predaj oficiálne povolený aj v dosť veľa z 50 štátov USA, takže áno, je to pravda. A jedná sa o medicínsky potvrdený liečebný účinok. Konope pochádza z niektorej z nešpecifikovaných planét zo súhvezdia Sírius. S najväčšou pravdepodobnosťou bola šľachtená na viacerých.  Zrejme bolo konope šľachtené na viacerých planétach. A tu sa opäť dostávame k obľúbenej a skvele pasujúcej metafore, že sa jedná o darček od našich cezpoľných priateľov.

  • Jaký je původ, účel a způsob stavby pyramid? Viktor

Bola už o tom reč aj na Slobodnom Vysielači, ale zopakujem to znova. Pyramídy sú staré niekoľko stoviek tisíc rokov, a keby sme sa zamerali čisto na najznámejšie, čiže egyptské pyramídy, pretože je po svete niekoľko tisíc pyramíd rôznych druhov a veku, a ich skutočný vek je niekoľko stoviek tisíc rokov. Tieto pyramídy postavili ľudia na základe plánov a za pomoci crossbriedov – krížencov a mimozemských inteligentných bytostí, a tieto pyramídy neboli postavené a nedotknuté, ale v priebehu plynutia času menili svoj účel, vybavenie a vnútornú štruktúru podľa toho, na čo boli využívané. Na svobodném vysílači jsi hovořil o Mayské pyramidě, vnitřních magnetech, které tvořili elektromagnetický portál. Mají toto i pyramidy v Egyptě? Áno aj to je pravda. Takže žádné hrobky či rezonátory? Nedá sa povedať, že to nemohli byť aj hrobky či rezonátory, v istých časoch určite áno, ale nie je možné prísť a tvrdiť že mali len jeden účel.

  • Co se odehrálo a jaký byl účel likvidace rakety SpaceX Atmos 6? Jirka

No tak išlo skôr o to, aký čierny pasažier bol na tejto rakete. Čierny pasažier v tom zmysle, aký ďalší tip zariadenia, hovorme mu družica, proste nejaký objekt, ktorý mal obiehať na obežnej dráhe Zeme, aký sa na tej rakete nachádzal. Tiež je dôležité, v záujme akých záškodníckych druhov mimozemšťanov sa to malo stať. Sú známi ako Invaders, dobivatelia. No a zostrelením tejto rakety zakročil v záujme zachovania rovnováhy Koncil 5, o ktorom bola reč aj na Slobodnom Vysielači v. Jednoducho zlikvidovali túto raketu ešte na rampe.

at6

  • Jak skutečně na konci druhé světové války skončil Adolf Hitler a čemu odpovídají mapy německých důstojníků viz. obrázek? Mirek

V prvom rade bol Hitler transportovaný, respektíve bol jeden z prvých ľudí, ktorý podstúpil transformáciu do piatej dimenzie. Pretože tu by bolo dobré si preštudovať, o čom bola Thule Geschelschaft. Oni na to pri pomoci Nacistom šli s čiernou mágiou, vďaka čomu vedeli urobiť dosť zaujímavé veci.

antarctic-map-asgard

A ohľadom tejto schémy. Vôbec to nie je ťažké uhádnuť. Jedná sa o Arktídu a Antarktídu. Polárne oblasti, Kde sa Nacisti ukryli po neúspešnom ťažení v druhej svetovej vojne v našej realite. Dá sa povedať, že toto sú ich únikové plány.

  • Co je ve skutečnosti měsíc a co to můj kamarád nafotil za průlet objektu před tímto tělesem? Honza

V prvom rade je zaujímavé, že pred 65 miliónmi rokov narazil do Zeme veľký asteroid, spôsobil vyhynutie dinosaurov, započal všetky významné klimatické zmeny, ktoré sa v tých časoch odohrávali a ovplyvnilo to aj meiac. Dôležité je povedať, že, Zemeguľa mala mesiac, ale bol podstatne menší, než je dnes. Lenže s tým že sa mesiac neustále od Zeme vzďaľuje a zvyšuje uhlovú rýchlosť, teda rýchlosť rotácie, až jedného dňa nezvratne spejeme k tomu, že nám odletí. V tom čase bol mesiac síce taký malý, ale tak blízko a točil sa tak pomaly, že drť z výbuchu asteroidu, ktorý bol v podstate ako jadrový výbuch, bola vyvrhnutá až na obežnú dráhu Zeme. Mesiac sa teda začal zväčšovať preto, lebo to bolo jediné teleso na zemskej obežnej dráhe, ktoré malo aspoň nejakú gravitáciu. To bol dôvod, prečo sa začali tieto čiastočky prachu okolo postupne sa na neho nabaľovať. A vďaka tomu vznikol mesiac taký, aký ho máme dnes. Teda je to myslené, takú veľkosť. Pretože keby bol taký veľký, ako vtedy, tak by nemal šancu dostať také gravitačné zrýchlenie, ako má dnes. Vďaka tomu vieme, že sa neustále vzďaľuje a rotuje rýchlejšie. Když tedy rotuje, proč ho vidíme jen z jedné strany? To je tiež taká chyba projekcie, v rámci problematiky dutej, resp. cibuľovitej dutej zeme, že mi vidíme len určitú projekciu vesmíru. A to je nedokonalosť tejto projekcie, toho obrazu, toho, čo by sme mali vidieť, ale nevidíme.

m1

m-2

m3

To teleso na obrázku je vesmírna loď typu 6. Jednoducho typ 6, ako poradové číslo, Bolo veľa incidentov s týmto tipom lodi, ale asi najznámejší je spred 21 rokov. V roku 1995 došlo k priamemu kontaktu, ktorý sa dodnes popiera, teda oficiálne, ale keď sa v tom začnete vŕtať tak sa popiera len ťažko. Je to preto, posádka AirFrance, traja ľudia a teda pilot, kopilot a navigátor Boeingu, myslím že to bolo sto kilometrov od Paríža, zahliadli veľmi podobný objekt v tvare „V“, presne ako je na obrázku, ktorý na rozdiel od ľuďmi postavených strojov robil extrémne manévre. No a vzhľadom na to, že to bolo blízko Paríža, tak tam vzlietli aj dva bojové stíhacie lietadlá typu Mirage a vznikol z toho aj oficiálny záznam na francúzkych ministerstvách vnútra i obrany, tak preto sa to veľmi ťažko ututlávalo, ale dodnes sa o tom nesmie hovoriť. Incidentov s kozmickou loďou tipu šesť je veľa, ale tento je asi taký najznámejší, a to čo vidíme na týchto obrázkoch vzhľadom na uhol rozovretia, je jeho tretia generácia tipu 6 sa rozumie tip 8 pretože tip 6 bola prvá generácia a tip 7 bola druhá. Peter, připadá mi, že NASA má podobný chevron v logu? Áno ale určite to nie je ľudský stroj, ktorým by ľudia disponovali na bežné lietanie.

  • Dobrý den, chtěl bych se zeptat pana Insidera, jak se staví k poselství Dr. Jamisona Nerudy a Tvůrců křídel. Ota

To je ten problém, že ja nechcem spochybňovať jeho kredibilitu ani jeho dôveryhodnosť, či dôveryhodnosť celého toho projektu tvorcov krídel, ale je to celý ten text a výpoveď je veľmi vytrhnutá z kontextu. Nie naschvál, nie zámerne v zmysle desinformovania ľudí, alebo jednoducho šírenia bludov, ale celá táto záležitosť bola vydaná v deväťdesiatom siedmom či ôsmom, takže zaokrúhlene nejakých 18-19 rokov naspäť, teda v čase, keď ešte na mnoho informácií, o ktorých už dnes môžeme hovoriť absolútne otvorene, bolo uvalené veľmi prísne informačné embargo a boli tajné. To znamená, že skôr by som bral Tvorcov krídel ako projekt od ktorého je potrebné sa odraziť a zasadiť si ho do nejakého časového rámca, v zmysle „Čítam to teraz, ale s vedomím, že bolo to vydané pred dvadsiatimi rokmi“. Za posledných dvadsať rokov sa informovanosť ohromne zvýšila. Ľudia by sa mali sami, na vlastnú päsť trochu snažiť hľadať informácie. Takže do téhle doby ten příběh již nezapadá? Nechcem povedať, že nezapadá, bol to boom v podstate niečo podobné ako prvý diel trilógie Matrixu, ktorý bol totálne revolučný a mnohí fanúšikovia sci-fi filmov dokonca delia sci-fi na doby pred Matrixom a po Matrixe. Máme tu teda určité posolstvo, ale už sme sa za ten čas posunuli niekam hodne ďalej.  Toto je niečo podobné, taká paralela.

  • Jako dítě jsem měl vizi, že lidstvo dokáže Stvořiteli, že je možné žít v lásce a míru. Je to reálné tady v 3D?  Pavel

No vzhľadom na to, že už sme v procese transformácie z tretej do piatej dimenzie, je to absolútne nereálne v zmysle celé ľudstvo, pretože to by si museli od základu prekopať svoje hodnoty. Kritické množstvo ľudí by muselo zmeniť postoje a názory na život a na svet, aby sme tu mohli zostať a to sa nestane, preto prišli  wisdomeři – vědomci (vedomé bytosti), aby nám s týmto procesom transformácie do piatej dimenzie pomohli. Prvotvorci – Very First Ones, aj oni sami dokonca pochopili, že my sa tu takto neudržíme. Teda z dlhodobého hľadiska určite nie. Takže áno, máme veľmi vysokú pravdepodobnosť, že sa to podarí, ale nie v našej dimenzii a v našom súčasnom chápaní a vnímanie sveta. V piatej dimenzii, tam je to vytrvanie súčasnej civilizácie vcelku reálna záležitosť.

  • Je možné, že černý sliz může vytékat z těla kůží? Irena

Áno samozrejme, je to možné, je to pravda. Je to v podstate ako spiaci agent, v zmysle cudzorodá látka v tele, ktorá keď je aktivovaná, u toho kto je nakazený, môže sa šíriť aj vzduchom, čím môže nakaziť veľké množstvo iných ľudí.

  • Bude to rok 2022 , kdy dojde k úplnému odhalení? A nějaké velké celosvětové změně? Irena

Áno, povedal by som nie presne 2022, ale 2020 až 2022, v tomto časovom období. Proste tých dôkazov, ktorých už beztak je veľa, bude ešte pribúdať, takže to budú musieť priznať už aj vlády sveta, to je prvá vec. A druhá vec, období 2020 až 2022 počítame my v organizácii, že nastane prerod do piatej dimenzie. To odhaľovanie prebieha už teraz Stačí sa pozrieť len na to, koľko sa natočilo, za posledných 10 -12 rokov televíznych seriálov, kde sa ukazovala úplná pravda. Keď si to človek vezme, tak je z toho prekvapený. Za všetky treba spomenúť 4400, Stratení (Lost), Hrdinovia (Heroes), Skladisko 13 (Warehouse 13), Fringe, Continuum, Falling Skies a pod. To je jedna vec a druhá vec, to sú hry či už počítačové alebo konzolovky, ktoré odhaľujú pravdu hlavne v posledných rokoch, Resident Evil, Deus Ex, Mirrors Edge, alebo Quantum Break a pod. Tieto hry neodhaľujú len skutočne existujúce korporácie ale aj mená reálnych osôb, takže to odhaľovanie skutočne prebieha, len nie je také silné. Je to preto, lebo keď sa deje prostredníctvom takéhoto systému, že je to sci-fi seriál, alebo hra, potom to ľudia neberú až tak vážne. Mocní tohto sveta chcú predísť masovému šoku a histérii.

Děkuji Peter za zodpovězení otázek našim čtenářům, no a vy moji milí  všetečkové nebojte se ptát, je spousta věcí o kterých se již může mluvit. Otázky pište na prvopodstata@email.cz

Exkluzivně Peter a Jirka

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *