Otázky a odpovědi Petra Insidera 6.

Milí čtenáři, je tady šestý díl otázek a odpovědí s Peterem Insiderem, v psané podobě tak, aby jste se mohli vracet pro střípky do skládaček pochopení nepochopeného. Sestavil jsem několik vašich otázek a Peter na ně odpovídá. Vaše otázky mi nadále posílejte na email prvopodstata@email.cz nikoliv do diskuse pod článkem. Sestavím je pro příští díl seriálu – Otázky – odpovědi Petera Insidera. Na koho se nedostalo, nezoufejte, jste v pořadí máme v plánu ještě mnoho dalších relací. jirka woodman

Dřív než začnete číst tento rozhovor, je třeba si uvědomit, že vám předkládáme informace s vysokou mírou relevance, ale neděláme si patent na fakta, rozum a pravdu tak, jako jiní.

Peter a Jirka

Zdravím Tě Peter, mám pro Tebe nachystáno devět otázek od našich čtenářů, můžeme začít? Myslím že áno.

Život vyměněných lidí za mimozemšťany
 • Kolik vyměněných lidí žije v lidských bytostech tady na planetě Zemi a jak se to dělá? Má jich být prý 144.000. Je to pravda?

Na Zemi žije približne 7 a štvrť miliardy inteligentných bytostí. Z toho zhruba 10 % nie sú ľudia. Jedná sa o rôzne druhy mimozemšťanov a krížencov, či už hybridov, alebo crossbreadov. Staršie generácie sú preoblečené v prevlekoch, ktoré sa musia periodicky, raz za určitý pevne stanovený čas pravidelne vymieňať, pričom toto sa vždy deje v podzemí, no a novšie generácie, to sú shapeshifteri, ktorým hovoríme meňavci. Tí dokážu zmeniť svoju podobu počas niekoľkých sekúnd v podstate na kohokoľvek, kedykoľvek a kdekoľvek. Takáto premena sa dá pozorovať doslova a do písmene v priamom prenose. Čo sa týka počtu vymenených inteligentných bytostí za ľudí, ktorý padol v otázke, tak s tým sa pravdepodobne operovalo na základe názvu sci-fi seriálu 4400, no toto číslo nemá s realitou nič spoločné.

 • Mnoho černochů (uprchlíků) v Německu zmizelo a nikdo neví kam. Kde jsou?

Nie sú to obyčajní utečenci, ktorí prišli na základe dlhodobo starostlivo vopred pripraveného plánu kolonizovať Európu z Afriky a Blízkeho východu tak, ako si to mnoho ľudí mylne predstavuje. Sú to super vojaci, ktorí sú vybavení špeciálnymi bio-nano a bio-femto technológiami, takzvanými augumentmi, čiže bio robotickými technológiami, pričom sa toto ich zdokonaľovanie deje v podzemí. Najprv zmiznú a potom sa po čase znovu objavia plne vybavení a vyzbrojení na vojnu, o ktorú sa už  teraz niektoré  európske špičky pokúšajú, no na šťastie neúspešne. Jakým jsou vybaveni módem, útočným a nebo obranným? Je to obranný mód, pretože si stále myslia a stále veria tomu, že sem príde mimozemská invázia, čo však nie je pravda. Takže odpoveď na to, kam v Nemecku takpovediac miznú je taká, že odchádzajú do podzemných komplexov na vylepšenie a znovu sa objavujú v plnej zbroji. Na prvé počutie to celé síce vyznieva dosť bezútešne, no treba si uvedomiť, že budú aktivovaní len vtedy, ak nastane skutočná mimozemská invázia a navyše, v konečnom dôsledku nikdy nie je na škodu mať armádu dobre pripravených a plne vyzbrojených vojakov ako poistku pre prípad nejakého neočakávaného ohrozenia. Výtržnosti a násilné trestné činy, ktoré migranti páchajú sú zlé, no je si treba uvedomiť, že ani jeden z tých migrantov, ktorý je super vojakom, nikdy nespáchal žiaden priestupok, výtržnosť, či trestný čin. Týmto bytostiam to nedovoľuje nastavenie ich mysle – tzv. mindset.

 • Žije stále nějaká z bytostí jako Michael Jackson, Elvis Presley?

Áno žijú, pretože väčšina bytostí zo showbiznisu a hudobného priemyslu sú tak isto mimozemšťania. Fakt je ten, že tí, ktorí nežijú, tí už ich jednotlivé misie tu naplnili a pokračujú v ďalších misiách v iných kontextoch existencie. To znamená na iných planétach, v iných galaxiách, vesmíroch, dimenziách či megaverzách. Akurát, že z nášho pohľadu, z tohto kontextu existencie sú už mŕtvi. No v skutočnosti stále veselo žijú a pracujú ďalej.

Energie a fenomény, na kterých záleží
 • Jaký je základní princip chrámů? Myslím z energetického hlediska – na hoře věž, oltář, nasměrování, apod.

V každom chráme sa koncentruje energia, pričom tejto energii je umožnené koncentrovať sa len na základe dokonalosti geometrie, z čoho v konečnom dôsledku vzišlo aj slobodomurárstvo a jeho lóže. Spomínané tajné spolky vysoko inteligentných ľudí tieto vedomosti nie využili, čiže použili na dobrú vec, ale zneužili, čiže použili na zlú vec. Vo vnútri chrámov sa jedná o koncentráciu energie prostredníctvom špecifických priestorových útvarov a telies. Dôležité je uvedomiť si, že s energiou je to presne to isté, čo napríklad s mágiou. Neexistuje mágia dobrá, čiže biela, ani čierna, čiže zlá. Existuje len obyčajná mágia a tá sa mení na dobrú, alebo zlú podľa účelu, na ktorý je táto mágia použitá. Presne toto sa deje aj s energiami v chrámoch. Keď sú tieto energie používané na dobré účely, stávajú sa z nich pozitívne energie, keď sú používané na zlé účely, stávajú sa z nich negatívne energie. Pozitívne – biele energie pomáhajú, negatívne – čierne energie škodia. Nuž a presne s ohľadom na tieto fakty boli všetky chrámy sveta stavané.

 • Teleportační portály. Existují prý místa, kde při určitých slovech – zaříkadlech se dá ocitnout na jiných místech. V ČR Jihlava, hrad Houska, Křtiny. Můžu znát Peterův názor na tyto portály?

Áno, je to jednoznačne pravda. Jedná sa o potvrdený fakt, o ktorom nie je najmenšej pochyby, pričom je niekoľko možností, ako energetické brány takýchto portálov aktivovať. Buď sa to dá použitím určitej substancie väčšinou v práškovej, alebo v tekutej poprípade v gélovej forme, alebo sa musí vysloviť určité zaklínadlo. Na základe toho sa otvorí teleportačný kanál, pričom dôvodom jeho otvorenia je akumulovanie dostatočného množstva energie, vďaka čomu sa človek môže dostať v podstate hocikde, kam bude chcieť.

 • Velká podzemní města jsou právě v Peru pod horami. Jsou tam umístěny prý i velké množství funkčních létajících UFO. Jak se do měst přes ty skály člověk může dostat? Musí mít nějakou ochranu při vstupu, a jestli ano, tak jakou?

Do týchto miest sa dá dostať len dvoma spôsobmi. Dá sa to buď skrze prístupových ciest, ku ktorým sa je možné dostať iba skrze starovekých máp. Ich skutočný význam  je však tak dobre zašifrovaný, že je dnes na svete už len niekoľko desiatok miestnych šamanov, ktorí dokážu rozlúštiť ich pravý význam. Druhou možnosťou je teleportácia, kedy človek rozvibruje samého seba na dostatočne veľkú, no zároveň veľmi presnú frekvenciu. Následne sa ocitne v obrovských, ani nie tak podzemných, ako skôr podhorských komplexoch, kde sa nachádzajú práve spomínané mestá, špeciálne komplexy a funkčné UFO. Tie sa dostávajú von nie tak, že sa otvorí hora, podľa starého dobrého systému: „Sezam otvor sa“, ale sa tieto UFO jednoducho teleportujú tým istým systémom, ako keď sa človek chce dostať do týchto komplexov, len je to obrátene, čiže sa teleportujú zvnútra von. UFO vonku zásadne nevylietávajú prístupovými cestami preto, aby ich neprezradili. Čo sa druhej otázky týka, tak odpoveď bude pre mnohých zrejme dosť prekvapivá. Verte-neverte, faktom však je, že ak sa ocitnete dostatočne fyzicky blízko, čo je v podstate každý jeden prípad, keď sa tam budete chcieť dostať, tak žiadnu špeciálnu ochranu výlučne z dôvodu teleportácie mať nepotrebujete, pretože sa jedná o teleportáciu len na veľmi krátku vzdialenosť.

Animus, jako spolutvůrci našeho osudu
 • Labyrint Group prý pracoval na BTS (stroj času). Pakliže ho zkonstruovali, jaké je jeho praktické využití?

BTS bol pôvodne koncipovaný a samozrejme, že aj v praxi môže byť využívaný ako stroj času na ľubovoľnú manipuláciu s ním, no realita jeho využívania je celkom iná. V drvivej väčšine prípadov viac ako stroj času totiž slúži na stabilizovanie našej časovej línie, ktorá má toky plynutia času extrémne narušené kvôli bezbrehým experimentovaním s časom. Je pravda, že skupina Labyrint pracovala na vývoji tohto stroja veľmi usilovne a dlho, presnejšie niekoľko storočí. Úspešne sa im ho podarilo dokončiť až v roku 1947, kedy na základe jeho prvého testu havarovalo UFO v Roswelli v štáte Nové Mexiko v USA. Je veľmi dôležité povedať, že technológiu v BTS máme ako darček od mimozemskej rasy Animus, vysoko inteligentných a vyspelých mimozemšťanov, ktorí majú v obľube rozosievať ich najmodernejšie technológie menej vyspelým rasám a sledovať, ako s nimi tieto rasy budú zaobchádzať. Ak ich budú využívať, tak im pošlú v krátkom čase ešte aj niečo iné, oveľa lepšie a zaujímavejšie a ak sa osvedčia aj potom, tak ich budú zásobovať pravidelne. Ak ich však budú zneužívať, tak im už nepošlú nikdy nič viac.

 • Jaký má vztah ACIO s rasou Animus?

My ako organizácia máme k rase Animus veľmi pozitívny vzťah vzhľadom k tomu, že na Zem dodávajú technológie, na základe ktorých sme schopní lepšie chápať celkovú podstatu ľudského bytia, spracovávať informácie, ktoré dostávame ako rôzne zašifrované posolstvá od iných, vyspelejších a inteligentnejších mimozemských rás. Tak isto sme schopní oveľa efektívnejšie využívať nami vytvorené technológie na základe reverzného inžinierstva, ktoré sú nám od iných mimozemských rás dodávané. No bez hojnosti poznatkov od rasy Animus by sme neboli schopní ani zďaleka do takej miery využívať ich potenciál v pozemských podmienkach, ktoré sú celkom iné, než podmienky domovských planét, odkiaľ tieto technológie pochádzajú.

 • Na jednom ostrově se ve skalách objevil vykonstruovaný animusák. Jakou technologií to bylo uděláno?

Tieto obrazce boli vytvorené na základe špecifickej laserovej modifikačnej technológie, ktorá dokáže tesať do skaly doslova a do písmena na počkanie. Je potrebné si uvedomiť, že touto technológiou disponuje práve rasa Animus, ktorá takýmto spôsobom chcela zanechať večný odkaz a podpis nielen o nich samotných, ale aj o tom, v akom stave bola Zem v čase, keď tento odkaz vytvárali. Urobili tak nielen pre nasledujúce generácie nich samotných, ale aj akýchkoľvek iných rás, ktoré budú žiť tu na Zemi, vrátane nás, ľudí. V Tvůrcích křídel (Wingmakers) bylo řečeno, že se tato invazivní rasa chystá napadnout Zemi? To je síce pravda, ale jednalo sa o chybný preklad starých animusových textov, ktoré hovorili nie o deštruktívnej invázii, ale o pozitívnom stretnutí vyššieho druhu, kedy nás ľudí prídu učiť rôzne veci týkajúce sa jednak vyššej formy existencie a jednak možností mimotelového prežívania, ako je napr. astrálne cestovanie, telepatia, či telekinéza. Takže ta panika, která zavládla z dokumentu Tvůrců křídel ohledně invaze, byla chyba v překladu? Áno presne tak. Nešlo o nič iné, ako o nesprávnu interpretáciu, proste o hrubú chybu v preklade. Stalo sa tak na základe faktu, že v čase, keď tento preklad vznikal, sme jednak mali len veľmi oklieštenú znalosť univerzálneho komunikačného jazyka Animusov (ako je pre ľudí angličtina) a jednak sme mali veľmi chabé znalosti v rámci ich všeobecných historicko-spoločenských pomerov.

Děkuji Ti Peter za rozhovor. Máme zodpovězenou další část otázek, které doplní střípky do mozaiky poznání. Už teď se těším na další rozhovor a vám milí čtenáři chci popřát jediné, nebojte se ptát.

Exkluzivně Peter a Jirka

 

3 komentáře: „Otázky a odpovědi Petra Insidera 6.

 • 18.12.2016 (14:21)
  Permalink

  Dostane se mezi lidi Volná Energie nebo si ještě dalších sto let počkáme ?

  Reagovat
 • 28.11.2016 (6:17)
  Permalink

  Je pravda, že Animus je rasa robotů či androidů? Jaký máte názor na transhumanimus? Co od nás chtějí za dodávané technologie?

  Reagovat
 • 26.11.2016 (20:00)
  Permalink

  MODEL MÍRU: PROJEKT VENUŠ ( ZEITGEIST) + ZEMELOD. CZ, ZEMENKA. CZ, + SUPERLIDÉ
  DYNAMO MAGICIAN, DERREN BROWN, DAVID COPERFIELD, DAVID BLAINE, CHRIS ANGEL = PŘÍTOMNOST BEZ POTŘEBY PENĚZ. T.: 00420 721467645. ODPOVĚZTE MI, SUPERLIDÉ; A MÉDIA.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *