Úvodný channeling s Gandalfom

Milí čitatelia. Prinášam vám prvý zo série rozhovorov formou channelingu s čarodejníkom Gandalfom. Naše channelingy budú prebiehať na báze mojich otázok a jeho odpovedí. Prajem vám príjemný zážitok pri čítaní.

 

Zdravím ťa, Gandalf.

Zdravím aj ja teba, Nika.

Nemám vedomosť o tom že by si niekedy v minulosti pristúpil na channeling. Čo sa stalo, že si zmenil názor? Prečo si si vybral práve nás a práve teraz?

Odpoveď na týchto pár základných otázok je pomerne jednoduchá, ale treba ich zodpovedať pekne všetky postupne. Takže po prvé. Dávať ľuďom rady a informácie formou rozhovorov skrz pravidelných channelingov som sa rozhodol preto, lebo sa ľudstvo ocitá v dobe veľkej zmeny. Vy ľudia tomu hovoríte tak pekne, že „čaká nás transformácia“ (smiech)…

Prepáč, že ti skáčem do reči, ale nedá mi nespýtať sa. Prečo si sa pri zmienke pojmu „transformácia“ tak opovržlivo zasmial?

Nesmial som sa kvôli sebe. Neblázni! Nie som ten, kto dehonestoval tento krásny proces premeny astrálneho bytia na, ja vlastne ani neviem, čo všetko zlé a podradné. To vy, ľudia sa transformácie bojíte, lebo máte deje s ňou súvisiace spojené so všetkým možným i nemožným negatívnym.

Čiže naznačuješ, že sa netreba báť vôbec ničoho? Trebárs ani smrti, či prerodu do 5. dimenzie?

Chápeš to správne. À propos, 5. dimenzia. Práve transformácia do nej je jedným z hlavných dôvodov, prečo som sa rozhodol robiť s tebou channelingy. Nechápem, čo proti novej dimenzii všetci máte. Namiesto toho, aby ste sa tešili, že zo súčasného kvantitatívneho vstúpite do oveľa lepšieho, kvalitatívneho poňatia bytia, všetci ste z toho v takom strese, ako keby ste vo vedomí smrteľného hriechu odrátavali zostávajúce dni odchodu do pekla.

No teda!? Nevedela som, že aj čarodejníci a čarodejnice veria v Boha! Teda, vlastne… veria, alebo nie?

Nie. Veriť síce neveríme, ale ako príklad na dobrú ilustráciu to hádam poslúžilo a to je základ. No nie? Ale teraz späť k téme. Ľuďom musíme už konečne otvoriť oči a jasne povedať, že sa netreba ničoho báť. Dostávajú sa totižto ku nám kvíliace zvuky. Je jasné, že sa potom aj tu vo veľkom čarodejníckom konvente seriózne bojíme, či zasa na Zem neprileteli čierne bytosti z tmy a znovu nezačali mučiť ľudí. Lenže keď zistíme, že sú to iba obvyklé plače a náreky zo strachu pred neznámom, tak sa situácia ukľudní tak, ako vždy. Ja osobne mám rád ľudí, ale jedno, čo mi vadí je vaša teatrálnosť. Vážne sa nad sebou zamyslite a prestaňte sa už toľko ľutovať. Dúfam, že si to vezme k srdcu každý, kto toto bude čítať!

Fíha, nejako si sa rozohnil. Tušila som, že sa vám to veľmi nepozdáva, no nevedela som, že vám naše vyplakávanie tu v astrále ide až tak na nervy. Čo ma ale prekvapilo ešte viac je, že sa niečím takým zaoberá aj veľký čarodejnícky konvent.

Ver-never, ale áno. Konvent sa zaoberá každou vážnou situáciou všetkých druhov inteligentných bytostí, nielen ľudí. Čiže aby som to zhrnul, riešime aj vážne stavy úzkosti ľudstva.

Rozumiem tomu dobre, že v posledných rokoch máte práce vyše hlavy?

Presne tak a to je aj hlavný dôvod, prečo som sa rozhodol začať riešiť channeling nielen ako spôsob komunikácie, ale hlavne poskytovania rád a informácií.

Musím ťa prerušiť. Stále sme sa totiž ešte nedostali k jadru veci. Veľmi rada si vypočujem jedno vysvetlenie. Prečo práve my?

Neprestávaj ma bombardovať otázkami, lebo vidíš, že strom mojich myšlienok je košatý a síce nechtiac, no veľmi ľahko odbehnem od témy. Spolupracovať s vami som sa rozhodol z toho dôvodu, lebo som po navnímaní energií plynúcich z vášho projektu s Petrom a Jirkom usúdil, že toto je jednoznačne tá najsprávnejšia cesta, ktorou sa môžem pri zdieľaní informácií, rád a posolstiev vybrať.

Ďakujem za odpoveď. Všetci traja autori a istotne aj naši čitatelia, no proste sme poctení. Inak, je zaujímavé, že si sa nezameral na stránky písané v angličtine, ale rozhodol si sa pre československý projekt s medzinárodnou spoluprácou. Vzhľadom k tomu, že Čechov a Slovákov je dokopy len 16 miliónov, je to dosť neobvyklá voľba. Mohol by si ju objasniť?

Samozrejme, veľmi rád, ale nesmieš ma dlhšie prerušovať. Potrebujem trochu uceliť myšlienku. Inak to nebude mať žiaden zmysel. A teraz k samotnému dôvodu. Západný svet, pod ktorým môžeme chápať európske krajiny ležiace západne od Česka a Slovenka plus severnú Ameriku, no proste tvrdé kapitalistické krajiny mimo toho, čomu ste vy ľudia kedysi hovorili východný blok, krajiny s primárnym dorozumievacím jazykom anglickým, u tých je osud jasný. Ich hegemónia končí. Ich obyvateľstvo to síce vie, ale tí ľudia to pochopiteľne znášajú len veľmi ťažko. Je to spôsobené extrémnou masovou orientáciou na materializmus, čo im úplne zatienilo energetické toky, vďaka ktorým by sa boli schopní napojiť na astrálny systém fungovania života a sveta. Tu vznikla obrovská nerovnováha. Jej dôvodom je aj fakt že tam vlastne ani nie je človek, s ktorým by sa dalo spolupracovať na bezproblémovej báze. Ak niekto niekomu pomôže, tak každý ráta, čo za to a nikto nechce nič zadarmo. To je dôvod, prečo som sa rozhodol spolupracovať práve s vami a práve na československom projekte, keďže je všeobecne známe, že práve Česi a Slováci zohrajú v blízkej budúcnosti procesu transformácie kľúčovú úlohu.

Veľmi si ma potešil a v podstate si potvrdil to, čo je už dlhšie naznačované aj zo strán viacerých galaktických konfederácií. Teraz by však bolo dobré trochu sa preorientovať a zistiť aj nejaké-tie zákulisné veci. Skús mi povedať niečo o tom, ako vnímaš aktuálnu situáciu v astrále, čo ťa teší a čo ťa naopak trápi?

Opäť musím rozvinúť rozprávanie za účelom vysvetlenia, ale istotne sa to nechá pochopiť. Nie som ti schopný uspokojivo odpovedať, keďže sa v astrále dejú príliš komplikované procesy, na vysvetľovanie ktorých tu nemáme priestor. Celá problematika tkvie v tom, že v astrále neexistuje nič výlučne dobré, ani zlé. Tu sú veci a javy len rozdielnej, nie však lepšej ani horšej kvality, čo je pre vás ľudí strašne ťažko pochopiteľné. Preto ma v rámci astrálu nemôže nič tešiť, ani trápiť tak, ako to chápete vy ľudia. Napriek tomu však môžem načrtnúť aspoň základné rysy toho, ako sa veci momentálne majú. Prednedávnom mi skončil mandát predsedu čarodejníckeho konventu. No a nebudem klamať, že toto ma naozaj potešilo, lebo zaoberať sa ustavičnými, i keď len nevynnými, no predsalen vzájomnými doťahovačkami čarodejníkov a čaronejníc, to ma už fakt nebavilo. Navyše diskusie boli v poslednom čase krajne neproduktívne a nekonštruktívne. Dnes som naozaj rád miestu čestného predsedu rady starších čarodejníkov. No veď to poznáš. Menej roboty, zodpovednosti, stresu, viac pokoja, možností na ďalšie vzdelávanie sa, bytostný rozvoj, no a samozrejme, že sem-tam aj nejaký-ten čarodejnícky experiment… (smiech) Veru, magické pokusy, to je pre nás niečo, ako pre vás ľudí drogy. A to teda doslovne. Ak si raz závislý, tak nevieš, kedy prestať a nakoniec ťa to aj tak zabije.

Tie čary a kúzla, to bolo prirovnanie za 100 bodov. Nevedela som, že aj čarodejníci a čarodejnice majú až takto dobre vyvinutý zmysel pre humor. Úprimne povedané, prekvapilo ma to. Stretli sme sa už veľakrát, ale nikdy si sa takto neprejavil.

Bytie je plné prekvapení, nič viacej ti k tomu nepoviem.

Ale nevyhýbaj sa druhej téme. A čo negatíva, hm?

Rád by som na to nadviazal v spomínanej súvislosti čarodejníckeho konventu. Môj nasledovník v predsedníctve totižto prebral astrál v nelichotivom stave. Nepodarilo sa mi počas môjho dlhého mandátu zjednodiť čarodejníkov a čarodejnice natoľko, aby si uvedomili, že riešenie akútnych problémov má prednosť pred osobnými spormi a častokrát až malichernými roztržkami. Dôsledkom toho sú diery, cez ktoré do astrálu chodia záškodnícke bytosti z druhej strany, teda z tmy. Robili nám obrovské problémy, ktoré vy ľudia nepochopíte a v podstate môžete byť radi, že je to tak, ako to je a nemusíte sa o to starať. A samozrejme, že to nikto neriešil, veď načo by aj. Toto považujem za moje zlyhanie. Keď sa na celú situáciu pozerám teraz, už s odstupom, tak tak môjmu nástupcovi jeho pozíciu vôbec nezávidím. Ostáva mi už len dúfať, že sa situácia v čo možno najkratšom čase obráti k lepšiemu.

Pochopila som a ako odpoveď mi to bohato stačí, keďže viem, čo sú temné entity zač. Ako vidím, máte pred sebou dosť veľa nových výziev, ktorým musíte v čarodejníckom konvente čeliť, ale verím tomu, že sa aj s týmto problémom popasujete tak, ako ste zvládli aj všetky ostatné problémy v minulosti.

Ďakujem za úprimné slová povzbudenia, ktoré vždy potešia, keď sú vyslovené úprimne, čo v tomto prípade jednoznačne platí a zvlášť potešia od teba, ako od mojej dlhoročnej dobrej kamarátky.

Som rada, že som ťa mohla aspoň takto potešiť, Gandalf. Vzhľadom na čas strávený v astrále je dnešný channeling na konci. Chceš ešte niečo dodať?

Nie, aj ja si myslím, že pre dnešok stačilo. Maj sa pekne.

Tak ti ďakujem a už teraz sa teším na naše ďalšie stretnutie. Ahoj.

 

Exkluzívne Nika a Gandalf

 

1 komentář: „Úvodný channeling s Gandalfom

  • 28.11.2016 (19:55)
    Permalink

    Ty brďo. Čítam s otvorenými ústami, ako aj ostatné články. Paráda.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *