1. rozhovor s I. I. Sarnovom

Milí čitatelia. Predkladám vám prvý zo série exkluzívnych rozhovorov s Igorom Ivanovičom Sarnovom, vlastným menom Sargnadzem, poradcom Valerija Viktoroviča Pjakina v strategických a bezpečnostných otázkach, odpovede na ktoré dostáva formou astrálnej projekcie. Za zmienku iste stojí fakt, že študoval aj v bývalom Československu. Prajem vám príjemné čítanie.

 

Zdravím ťa, Igor Ivanovič.

Ďakujem. Teší ma, že môžeme spolu hovoriť.

Prezraď, prečo si sa rozhodol vystúpiť z anonymity?

Je to jednoduché, ako detská hračka. Nachádzame sa v zlomovom období, počas ktorého je nesmierne dôležité, aby si ľudia mohli postupne poskladať mozaiku informácií nie takú, akú im ju zámerne mylne vyskladávajú mainstreamové médiá, ale takú, akou v skutočnosti je. Som si totiž istý, že ľudia si zaslúžia poznať dôležité informácie. Ich utajovanie je obrovským morálnym dlhom všetkých, ktorí s nimi prichádzajú do styku.

To je pravda. Prečo si sa však rozhovoril práve teraz?

Ako som už povedal, nachádzame sa v bode zlomu a nevidím iné riešenie ako to, že už konečne začnem vystupovať verejne. Tiež by bolo treba povedať jednu veľmi dôležitú vec. Tou je, že informácie, ktoré mám, som si len tak nevycucal z prsta na spôsob „hurá vynálezu“. Moje znalosti o špecifických oblastiach získávam formou vízií z astrálnej formy existencie sveta podobne, ako aj Valerij Viktorovič.

Keď už hovoríš o astrálnom svete. Dosť by ma zaujímalo, ako nás tu na Zemi vnímajú tam?

Nuž, to závisí od toho, koho sa tam opýtaš a na koho sa tam opýtaš. Ak však máme vyvodiť nejaké zovšeobecnenie, tak sa všetky inteligentné astrálne bytosti vzácne zhodujú na tom, že starý model civilizácie taký, aký ho poznáme z pôvodných kapitalistických krajín je už prežitkom a hľadá sa nová, perspektívnejšia, no predovšetkým životaschopnejšia alternatíva.

Povedal si, „hľadá sa“. Mám tomu rozumieť tak, že sa ešte nenašla, alebo už existujú nejaké modely, ktoré sa ukazujú ako celkom priechodné pri posune do novej kvality existencie?

Úprimne povedané, čakal som podobnú otázku. Väčšina astrálnych bytostí s rozhodovacou právomocou sa dávno zhodla na východnej alternatíve voči západnému svetu a som si istý, že vieš, o akú alternatívu sa jedná.

Viem presne čo tým, myslíš. BRICS (Brazília, Rusko, Čína, India a Juhoafrická republika). Nie je mi však ani trochu jasné, čo ťa viedlo spolupráci práve s nami? Existuje predsa kopa alternatívnych webov s podobným zameraním, ako je ten náš. Navyše, Čechov a Slovákov je len cca. desatina z toho, čo Rusov. Nepríde ti toto trochu neefektívna voľba spolupráce?

Určite nie. Okrem toho, že my dvaja sa poznáme už predsalen nejaký-ten piatok, je tu aj iný dosť dôležitý faktor. Ako som spomenul, som v čulom kontakte s astrálnym svetom, kde by si sa divil, koľko bytostí mi odporúčalo práve váš projekt. Lenže ty ma poznáš a vieš, že som človek typu dôveruj, ale preveruj. A tak som si pekne tie vaše stránky overil a energeticky mi veľmi zapasovali, čo mne ako breathariánovi na odobrenie plne postačuje. Nie je dôležité, koľko ľudí sa informáciu dozvie formou prvého kontaktu, ani to, ako rýchlo sa rozšíri, ale že je vôbec uvoľnená do sveta. Takto totižto fungujú princípy astrálneho sveta, čiže môžeš byť spokojný, lebo z tohto uhla pohľadu je misia šírenia kľúčových informácií splnená.

Som nesmierne šťastný z tejto spolupráce. Teraz by ma však zaujímalo niečo iné. Ako sa malý chlapec z horskej dedinky stane kľúčovým poradcom v Moskve?

No, ono to nie je zase až také zložité. Dostal som sa do malého provinčného mestečka, kde som žil počas stredoškolských štúdií na internáte. Nemal som žiadne extra veľké ambície. Všetko to však zmenila jedna osudná májová noc, kedy som sa učil na maturitu a neďaleko od mesta havarovalo UFO. Nikto, až na pár vystrašených miestnych z miestnej mestskej časti a samozrejme, že mňa, si nič podozrivé nevšimol. Vtip bol ale v tom, že vnútri havarovaného mimozemského plavidla bolo aj niekoľko mimozemšťanov, ktorí nešťastie akoby zázrakom prežili na prvý pohľad bez ujmy na zdraví. Všetci sa ich báli a rozutekali sa preč. Len ja som ostal a dlhú dobu sme spolu telepaticky komunikovali. Bol som z toho v šoku, lebo som si nikdy nebol vedomý toho, že by som bol schopný telepatickej komunikácie. Na druhej strane mi to nevadilo, lebo to bola oveľa príjemnejšia a rýchlejšia forma kontaktu, než ľudská reč, ktorá je strašne spomaľujúca a obmedzujúca. Potom si pamätám, že sa mi zrazu začala strašne motať hlava, zažmurkal som a prebral som sa znovu u seba doma v izbe. Pomyslel som si, že to bol všetko iba jeden strašne zlý sen. Keď som však hneď nasledujúce ráno mal návštevu z KGB, až potom mi to celé došlo. Nebol to sen. Potom som šiel študovať do Tbilisi a nakoniec som sa usadil v Moskve. Otvorili sa mi nové možnosti, keďže sovietska vláda o čo tajnejšie, no o to bujnejšie experimentovala s parapsychológiou. Myslím, že vzhľadom na to, do akej proveniencie sú tieto stránky zasadené, by sa v tejto súvislosti určite patrilo spomenúť to, že som študoval aj v bývalom Československu.

Áno, o tvojich štúdiách u nás viem nielen ja, ale aj viaceré zainteresované osoby a som naozaj rád, že si si spomedzi zahraničia vybral práve našu krajinu. Teraz by ma však zaujímalo niečo iné, súvisiace s tým, čo robíš. Myslel si tým teda nielen KGB samotné, ale to, že potenciál parapsychológie pochopila aj komunistická strana?

Presne tak, ako hovoríš. V rámci KGB v tom čase totiž pracovali ľudia s neuveriteľným presviedčacím talentom, vďaka ktorým sa z vedenia strany stali bábky v ich rukách. Ja som sa vtedy cítil ako ryba vo vode, to nebudem tajiť. Nikdy som síce nebol komunista, to je pravda. Čo som však oceňoval, to bol fakt, že hoci neznášali napr. náboženstvo a zatrhli rôzne iné podobné pokusy podobného rázu, projekt Univerzum podporovali a dali mi podmienky, o akých som si celkom istý, že by som v tom čase nedostal ani na západe.

Mám to teda chápať tak, že by si robil pre hocikoho, kto by ti na to poskytol podmienky? Neber to, prosím ťa, v zlom, ale tak mi to vyplynulo z tvojho rozprávania.

Nie, pre hocikoho by som rozhodne nerobil. Pýtaš sa správne, pretože som sa nevyjadril dosť jasne na to, aby som ti nedal priestor na túto otázku. Už od mladosti som totiž mal doslova a do písmena šiesty zmysel na to, aby som vedel rozšifrovať, čie úmysly sú dobré, a naopak, čie sú zlé.

Tak si teda dovolím byť drzý a na rovinu sa ťa spýtať. Čo si myslíš, aké úmysly má a aké ciele sleduje západný svet? Pýtam sa ťa to hlavne v náväznosti na to, čo všetko sa píše a hovorí hlavne v alternatívnych médiách.

Ďalšia predvídateľná otázka. Samozrejme, že zámery západného sveta sú zlé. Musíš si však uvedomiť jednu dosť podstatnú vec, ktorou je, že západ je len vazalom tieňovej vlády, ktorú ty s veľkou obľubou nazývaš zákulisné záujmovo-mocenské skupiny. Oprav ma, ak sa mýlim?

Nie, nemýliš sa. Len pre informáciu, či obaja hovoríme o tých istých zoskupeniach. Sionisti, lionisti, ilumináti, slobodomurári, rotariáni, P2, rímsky klub, rozenkruciáni, bilderberg a pod. Sú to oni?

Áno, presne tak. Ale aby som dokončil. Tu si je fakt treba uvedomiť podstatu. Tá tkvie v tom, že západ netreba úplne viniť za to, kde teraz je a čo musí robiť. Oni sa totižto sami ocitli ako pešiaci v tomto nerovnom boji, keď ešte v stredoveku, resp. na rozhraní stredoveku a novoveku naivne verili, že sa jedná o plán konštruktívny, nie deštruktívny.

Len sa mi to zdá, alebo svojím spôsobom naozaj obhajuješ západ?

Pozor, nepochopili sme sa. Vôbec ich neobhajujem, pretože sa z historického hľadiska mali viacero šancí zoprieť a z pod vplyvu týchto skupín sa vymaniť, ale nespravili to. Dôvod bol jednoduchý. Benefity vždy prevažovali nad príkoriami, ktoré museli znášať ako odvrátenú stranu mince. Čo však konštatujem je, že doplatili na svoju počiatočnú naivitu. Vy Slováci tomu hovoríte tak pekne, že „nechali sa opiť rožkom“. Ani náhodou netvrdím, že naivita stredovekého západu je ospravedlniteľná vec. Čo však tvrdím je, že takéto niečo sa môže stať každému národu, či časti sveta, ktorá má prehnané ego. Lebo ako je všeobecne známe, ego je primitívne.

Tak teraz som už pochopil, čo si tým myslel. Lenže to by sa dalo tým pádom aplikovať aj na jednotlivcov, byť to súčasti národov, nie len na národy samotné. Alebo nie?

Je to presne tak, ako vravíš. Obmedzenosť národa, resp. jednotlivca je priamo úmerná veľkosti jeho ega. Čím väčšie ego, tým obmedzenejší národ, alebo jednotlivec.

To by ale potom vysvetľovalo, prečo je posledné roky západný svet tak v háji a prečo sa ako civilizácia nevedia nikam ďalej posunúť nijako inak, než vojnou, keďže vieme, že im to tam dávno vyhaslo nielen v oblasti mentálneho, ale napr. aj technologického pokroku, a to už je teda fakt čo povedať.

To, nad čím ty žasneš, pre mňa vôbec nie je prekvapujúce. Treba si uvedomiť, že žiadna z technológií nespadla len tak, sama od seba kdesi z neba. Väčšinou sú to vnuknutia astrálnych, alebo mimozemských pozitívnych bytostí. No a keď tieto vidia, že kompletný účel západu nie je konštruktívny, ale deštruktívny, tak je jasné, že im prístup k týmto technológiám a vynálezom proste odoberú. Na tom predsa nie je nič výnimočné. Na druhej strane si však takýmto spôsobom získajú priazeň negatívnych bytostí, ako sú napr. nordici z paralelnej reality, kde nacistom dopomohli k víťazstvu v 2. svetovej vojne.

O nordikoch z druhej strany by som vedel rozprávať naozaj kadečo a neboli by to veru vôbec pekné veci, keďže vieš, že som tam bol nasadený na špeciálnu misiu a dosť dobre poznám ich mentalitu a myslenie.

Viem o tom a práve preto som ich aj spomenul. Momentálne sú to totiž hybridy, ktorí nám tu, v našej realite spôsobujú najviac a najzložitejších problémov, keďže majú pod palcom dodávanie tých najvyspelejších technológií pre jedného z najväčších dodávateľov armádnej techniky amerického ministerstva obrany.

Ja by som si ťa snáď len dovolil poopraviť, že nie jedného z najväčších, ale najväčšieho, no to si myslím, že by pokojne mohla byť počiatočná téma nášho ďalšieho rozhovoru.

Plne súhlasím a som veľmi rád, že sme mohli byť v kontakte.

Potešenie je aj na mojej strane. Maj sa pekne. Ahoj.

 

Exkluzívne Peter a Igor

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *