1. rozhovor s Johnom Lynchom

Milí čitatelia. Predkladám vám prvý zo série exkluzívnych rozhovorov s dôstojníkom ACIO a riaditeľom 8. divízie v jednej osobe v organizácii známym ako John Lynch. Rozhodol sa ostať v anonymite, nezverejňovať svoju fotografiu, ani pravé meno. Za zmienku stojí fakt, že pochádza z bývalého Československa. Prajem vám príjemné čítanie.

 

Zdravím ťa, John.

Zdravím aj ja teba a som rád, že môžeme spolu hovoriť.

Si indiser presne tak isto, ako ja. Doteraz si však mlčal. Prezraď, čo ťa donútilo začať hovoriť?

Dobrá otázka hneď takto na úvod a ja ti na ňu aj veľmi rád odpoviem. Ako riaditeľ ôsmej divízie so zodpovednosťou za monitorovanie mimozemských druhov, hybridov a crossbreadov mimo Zeme sa už jednoducho nemôžem dlhšie pozerať na to, čo všetko sa deje. Koľko nezmyslov, bludov a fámov sa hlavne od začiatku Aktov X navymýšľalo.

Hovoríš veľmi zaujímavo. Človek by si až pomyslel, že žiadne UFO ani mimozemšťania neexistujú. Vo vesmíre možno áno, no minimálne tu na Zemi nie. Ako to teda vnímaš ty?

Jasné, že existujú, veď ich je tu na Zemi odhadom cca. 10 % spomedzi všetkých inteligentných bytostí, čo veru nie je žiadne zanedbateľné číslo. Mňa skôr irituje to, že ľudia od začiatku vysielania spomínaných Aktov X za každým jedným podivným úkazom na oblohe hneď vidia UFO, alebo si zvláštneho tvora automaticky stotožnia s mimozemšťanom. Pritom je v kruhu veci znalých ľudí všeobecne známe, že len 5 %, čiže 1 z 20 nahlásených prípadov sú skutočné UFO a ostatné sa dajú vysvetliť nejakým iným spôsobom. Verejnosť nám takýmto prehnaným záujmom výrazne sťažuje už beztak komplikovanú prácu. Preto by sa nad týmito slovami mal zamyslieť každý, kto to bude čítať skôr, než ohlási prípad pozorovania UFO, prípadne než si ho tak zafixuje do hlavy. Je to preto, lebo naše skenery mozgových vĺn s celosvetovou pôsobnosťou považujú za prípad a musíme sa ním zaoberať.

Áno, to je pravda. Neverím však, že by dôvodom na tvoje vystúpenie z anonymity bolo len toto. Istotne je za tým aj niečo viac. Alebo sa mýlim?

Nie, nemýliš sa. Okrem vyvracania mýtov a uvádzania vecí o mimozemšťanoch na pravú mieru, som sa rozhodol aj zo všetkých síl bojovať proti systému. Nie však formou otvorenej vojny, ale šírenia informácií a osvety. No a keďže symbolom systému sa stal kultový cyberpunkový film Matrix, preto som sa aj rozhodol, že sa mojim logom na tvojich stránkach stane práve agent Smith.

Naznačuješ teda, že chceš búrať zaužívané mýty tak, aby už viac ľudia nežili v lžiach a polopravdách, ale mali možnosť pozrieť sa pravde do očí?

Áno, presne tak, toto je to, čo chcem robiť, pretože ľudia si zaslúžia poznať skutočné pozadie rozhodujúcich kontextov kľúčových informácií. Len tak bude totiž možné, aby sme sa ako civilizácia bezpečne transformovali do 5. dimenzie. Ak všetci dobrí pochopia podstatu tohto posolstva, potom sa dá hovoriť o tom, že sme vyhrali.

Čo máš na mysli pod pojmom „sme vyhrali“? Ako tomu možno porozumieť?

Je to veľmi jednoduché. Máme tu odhadom 95 – 98 % masmédií tvoriacich mainstream, ktorý nerobí nič, len vymýva ľuďom mozgy dvoma najstaršími a v zásade najprimitívnejšími metódami. Prvou je desinformačná kampaň, kedy sú v seriózne tváriacom sa spravodajstve zámerne šírené lži a polopravdy. Neustály tok rozporuplných informácií, ktorými sú ľudia dennodenne bombardovaní v nich spôsobuje zmätok. Druhým, ešte efektívnejším spôsobom tejto vojny, je neustále šírenie strachu častokrát aj z neexistujúcich, umelo vytvorených hrozieb. Nakoniec k tomu treba ešte pridať najnovší spôsob, ktorým sú podprahové vnemy. No a keď sa všetky tri spomínané faktory spoja dokopy na nejakom dôveryhodnom, všeobecne uznávanom médiu, tak je potom to, čomu ja hovorím informačná katastrofa, veľmi ľahko na svete. Toto je to, proti čomu chcem bojovať, pretože ľudia musia vedieť pravdu. Pravdu o tom, ako sú celé stáročia manipulovaní, pretože sú veľmi ľahko manipulovateľní. Ide tu o to, že sme ako divízia v kontakte s mimozemskými rasami, ktoré dokážu ovplyvňovať rôzne úrovne vedomia a podvedomia a na naše obrovské šťastie, sú všetky tieto bytosti pozitívneho charakteru. To je dôvod, prečo som použil množné číslo, že je to náš boj. Lebo bojujeme my ako divízia, ktorá čerpá od týchto mimozemských rás znalosti, pod záštitou ACIO náš boj proti Nim, teda proti zotročovateľom (pozn. v angličtine oni = they, kde ako možné vysvetlenie v prenesenom význame poslúži skratka The Hierarchy Enslaving You = hierarchia, ktorá ťa zotročuje).

To je ušľachtilé. Prečo myslíš, že lepšie pochopenie pravej podstaty existencie všetkého, nielen nás samotných, napomôže k uľahčeniu procesu transformácie do 5. dimenzie?

Keď pre nič iné, tak minimálne už kvôli tomu, že sa pokúsime do maximálnej možnej miery potlačiť moment prekvapenia, ktorý nastane bezprostredne po transformácii samotnej.

„Pokúsime sa eliminovať“, no ja ti neviem, je to taká dosť neurčitá formulácia. Len sa mi to zdá, alebo sa naozaj teraz chceš tak trochu vyhnúť zodpovednosti?

Nie, nepochopili sme sa. To nie je o vyhýbaní sa zodpovednosti, alebo o niečom inom tomu podobnom. Je to o fakte, že je jednoducho technicky nemožné zobudiť všetkých, hoci aj dobrých ľudí na tejto planéte a to je práve tá vec, ktorá nás v divízii trápi jednoznačne najviac.

Je zvláštne, že to hovoríš, pretože ak som ťa správne pochopil, tak by to znamenalo, že hoci dobrí, no do krutej reality neprebudení ľudia by sa do novej dimenzie podľa toho, čo hovoríš, nemali dostať.

Nie, nie je to tak. Dostanú sa tam bez sebemenších problémov. Vedľajším efektom tejto premeny v ich prípade však bude šok zo zažívania niečoho nového, doteraz nevídaného. Toto je pravda, no na druhej strane je faktom aj to, že v 5. dimenzii už budú ľudia schopní vnímať celkom iné veci na celkom inej úrovni, než to dokážu tu a teraz, čiže pre tých, ktorí ostanú v momente premeny stále neprebudení bude malou útechou aspoň tento fakt.

Dosť však bolo o 5. dimenzii. O tej sa istotne budeme ešte aj inokedy. Radšej mi prezraď, prečo si si ako projekt spolupráce na vystúpenie z anonymity vybral práve nás? Veď existuje taká strašná kopa iných, určite aj oveľa atraktívnejších, dobre a dávno zabehnutých projektov. A tým mám teraz na mysli predovšetkým anglicky hovoriace krajiny, ktorých záber je celosvetový. Pýtam sa ťa na to hlavne preto, lebo sme predsa len ako český a slovenský trh malé krajiny s celkovým počtom len 16 miliónov obyvateľov, čo si myslím, že je na úvod trochu málo. Či nie?

Nuž, tak v tomto s tebou musím rázne nesúhlasiť. Technicky zdatnejší používatelia internetu iste vedia, že mám vlastnú stránku, taký mix blogu a vlogu na darknete, kde prispievam už len veľmi sporadicky. Vzhľadom na nové rozloženie síl, ktoré sa teraz vo svete črtá, som sa rozhodol hovoriť k ľuďom verejne. Najprv cez vašu stránku a ak budú ohlasy pozitívne, tak neskôr iste prehodnotím aj moje pôsobenie na iných alternatívnych médiách. Momentálne však mojim primárnym cieľom nie je zaujať ľudí masovo. Skôr idem po kvalite, než po kvantite. Mám totižto veľké množstvo aj takých informácií, väčšinu z ktorých by ľudia brali ako čisté nezmysly, čomu chcem predísť. No skrátka a dobre, ak chce človek predostierať určité informácie, nemôže na žiačika základnej školy, ktorý práve pochopil, čo sú to zlomky, vytiahnuť infinitezimálne počty, alebo akúkoľvek inú formu vysokoškolskej matematiky prednášanej na univerzitách technického zamerania, lebo by tomu dieťaťu z toho praskla hlava.

To bolo v celku trefné prirovnanie. Naznačuješ teda, že sa máme tešiť na stále väčší a väčší nával nových informácií, ktoré znalosti väčšiny ľudí o svete a o živote obrátia hore nohami?

Keď to takto chceš nazvať, tak áno. V podstate si to vystihol. Ide tu o to, že ako som už viackrát povedal, ľudia si na jednej strane zaslúžia poznať tie najdôležitejšie informácie. No na druhej strane by predostieranie faktov, ktoré by sa nedali zasadiť do predtým vytvoreného poznatkového aparátu kontextov a súvislostí bolo len a len kontraproduktívne.

To je pravda. Zaujíma ma jedna vec. Teraz trochu odbočím od témy, ale zaujíma ma, ako dokážeš udržať v hlave informácie o toľkých rôznych mimozemských rasách a druhoch? Príde mi to skoro až nadľudský výkon.

Ja a niečo udržiavať? Neblázni! To by som v živote nezvládol. V hlave si držím len tie najpodstatnejšie informácie o tých najdôležitejších druhoch. Ostatok za mňa vždy vyrieši databáza, presne tak ako za teba.

Aha, tak teraz už chápem, prečo si vždy ak nie väčší, tak minimálne rovnaký suverén, ako som ja.

Presne tak, ako hovoríš.

Existuje aj nejaká rasa, prípadne nejaké rasy, voči ktorým máte ako divízia vyslovene negatívny vzťah?

Áno, samozrejme, že existujú a nie len jedna. Sú to všetky rasy, ktoré putujú vesmírom za jediným účelom a tým je obchodovanie.

Rasy, ktoré obchodujú, považujete za zlé? Prečo?

Odpoveď je veľmi jednoduchá. Kým správanie zlých, dobyvačných a deštruktívnych rás sa vždy dá nejakým spôsobom aspoň približne predvídať, u obchodníkov si človek nikdy nemôže byť celkom istý, s čím prídu. Preto ich považujeme za najhoršie.

Zaujímavý pohľad na vec, ktorý môže istotne byť počiatočnou témou nášho ďalšieho rozhovoru.

Máš pravdu a už teraz sa naň veľmi teším. Ďakujem za poskytnutý priestor.

Som rád, že si prispel svojou troškou k nášmu novému projektu a teším sa nabudúce. Maj sa. Ahoj.

 

Exkluzívne Peter a John

 

3 komentáře: „1. rozhovor s Johnom Lynchom

 • 4.1.2018 (18:45)
  Permalink

  Dobrý deň aj mňa by zaujímalo ako sa prihlásiť na konkurz do organizácie

  Reagovat
 • 14.1.2017 (4:30)
  Permalink

  Super stránka diky za infosky 😉 máte voľného fleka v organizácii? 😉

  Reagovat
 • 29.11.2016 (16:49)
  Permalink

  Děkuji za tenhle a doufám i další rozhovor. Mám jen jednu zásadní otázku, jak poznáme , že nejde o další systém dezinformací, je to opravdu těžké se v těchto tématech správně orientovat. Patřím do skupiny lidí, kterým se jakékoliv zatajování nelíbí, myslím, že to spíše nahrálo ke snadné manipulaci nás obyčejných lidí. Není už tedy na čase vše odtajnit a zveřejnit?

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *