2. rozhovor s Johnom Lynchom

Milí čitatelia. Predkladám vám ďalší zo série exkluzívnych rozhovorov s dôstojníkom ACIO a riaditeľom 8. divízie v jednej osobe v organizácii známym ako John Lynch. Rozhodol sa ostať v anonymite, nezverejňovať svoju fotografiu, ani pravé meno. Za zmienku stojí fakt, že pochádza z bývalého Československa. Prajem vám príjemné čítanie.

 

Vitaj, John.

Zdravím aj ja teba a teším sa, že sme znova spolu.

Dopočul som sa, že ste mali na divízii v poslednej dobe nejako rušno Vieš objasniť, prečo?

Samozrejme, veľmi rád. Niekoľko mesiacov, odhadujem tak na pol roka dozadu, sme zistili, že mimozemských druhov, o ktorých aspoň čo-to vieme, je toľko, že nám už na informácie o nich jednoducho nestačila databáza. Preto sme prechádzali zo starého systému a hardvéru na nový doslova a do písmena za pochodu. Ďalej sme museli riešiť novú radu vyslancov Koncilu 5 pre náš vesmírny sektor, no a k tomu sme ešte dohadovali obchodné vzťahy s novými obchodníckymi rasami, ktoré v tom čase popri nás prechádzali.

A to ako všetko naraz? Človek by si až pomyslel, že sa to v rámci jednej divízie pomaly ani nedá stihnúť.

Ako vždy sa nás nikto nepýtal, či nám to je, alebo nie po vôli. Faktom však je, že sme to museli chtiac-nechtiac riešiť. Ale ako sám dobre vieš, Toto je obvyklý pracovný postup našej organizácie. Čo na tom, že sa pripomienky z praxe riešia v lepšom prípade až v dodatkových bodoch nariadení, v horšom prípade vôbec? Hlavne, že vedenie je spokojné, lebo sa naplnila litera dávnych dohôd uzavretých ešte v roku pána. To predsa vždy bol, je a aj vždy bude základ.

Páči sa mi ako si to pekne zhrnul. Obaja však vieme, že to nezmeníme. Radšej mi prezraď, akým spôsobom ste prešli na tebou spomínaný nový systém a či ste s ním spokojní?

Ako som už povedal. Na nový systém sa prechádzalo doslova a do písmena za pochodu. Na moje veľké prekvapenie sa však nekonal žiadny veľký zmätok, ktorý s takýmito operáciami zvyčajne býva spojený. Dokonca sme si mohli vybrať aj formáty dát, čo tiež rozhodne nie je zvykom. Zvolili sme si kompromisné riešenie medzi jednoduchosťou a modernosťou v podobe jednotného dátového formátu, ktorý je univerzálne kompatibilný od najstarších až po najnovšie systémy.

Čo hovoríte na nový hardvér? Ako ste spokojný s krištáľovými univerzálnymi pamäťovými blokmi, možnosť práce s ktorými poskytuje prístup ku v podstate neobmedzenému množstvu priestoru v okamžitej rýchlosti?

Je pravda, že na jednej strane práca s takýmto druhom hardvéru nám otvára celkom nové, doteraz nevídané možnosti v oblasti či už uchovávania, alebo rýchlosti práce s dátami. Na druhej strane je faktom aj to, že práca s niečím takýmto je pre väčšinu našich zamestnancov veľkou technickou výzvou, s ktorou sa všetci musíme popasovať tak najlepšie, ako vieme.

To znamená, že s tým bojuješ aj ty?

No samozrejme, že aj ja. Keď sa pred človeka zvyknutého na istý štandard dostane takýto kus techniky, je to niečo podobné, ako keby celý čas robil s počítačom zo 80-tych rokov s DOS-om a zrazu dostal na prácu najmodernejší laptop s Windowsom 10. Pre obyčajného človeka je to proste taký istý šok. No a presne toto sa stalo nám, vrátane mňa. Nikto nie je dokonalý a ani ja nie som.

Ako vidíš nových vyslancov Koncilu 5? Ja som s nimi veľmi spokojný.

Tak to sme dvaja. Pravdu povediac, horšie, ako to bolo s minulými vyslancami to už ani veľmi byť nemohlo. Aspoň takto to vidím ja. Namiesto konštruktívnej debaty nás bezhlavo kritizovali a namiesto dozerania nad poriadkom v sektore sa všemožne snažili zasahovať do chodu nielen našej planéty. Zato spoluprácu s novými vyslancami si pochvaľujem, keďže sme za veľmi krátke časové obdobie boli schopní dospieť k viacerým kompromisom v kľúčových otázkach, ktoré boli už veľmi dlho nedoriešenými. Túto spoluprácu považujem za veľmi plodnú a perspektívnu aj z hľadiska budúcnosti, nielen súčasnosti.

Áno, to je pravda. Ako vnímaš obchodné dohody s novými rasami, pre ktoré sme záujmovou oblasťou?

Dalo by sa povedať, že o čo bolo posledné obdobie hektickejšie, o to bolo úspešnejšie. Hoci sa to niekomu nemusí zdať, fakt je ten, že sme vyjednali niekoľko veľmi výhodných obchodov strategického významu, čo sa tiež nestáva veľmi často. Pravda je však aj tá, že sme neprišli na rokovanie s prázdnymi rukami. Mali sme viacero tromfov. Tie nás pochopiteľne postavili do oveľa výhodnejšej pozície, než v akej sme bývali pri predošlých stretnutiach tohto druhu. To ma veľmi teší, keďže neskromne môžem povedať, že nové postavenie ľudstva je dielom aj našej sekcie.

Áno, o tejto vašej zásluhe viem a naozaj môžete byť na to hrdý. Ako v divízii vnímate nové možnosti spolupráce našej s inými organizáciami na základe výmeny vedenia?

Neviem, ako to vnímate vy, ale my to vnímame predovšetkým v rámci spolupráce s rôznymi mimozemskými spolkami a organizáciami. Vieme o tom, že novozvolené vedenie má progresívne myslenie dovoľujúce rozširovať nám spoluprácu aj v oblastiach, ktoré boli doteraz totálne tabu.

V tomto súhlasím. Teraz otázka týkajúca sa najnovších druhov mimozemšťanov, ktorých ste v poslednej dobe priradili do evidencie. Je pravda, že sa sami dobrovoľne ponúkli ako druhy za účelom genetických experimentov na vylepšenie super vojakov? Pýtam sa to preto, lebo mi to celé príde ako totálne nelogické.

Ver-never, ale naozaj je to tak. Jedná sa konkrétne o tucet tých rôznych druhov mimozemských rás, ktoré samé majú problémy s genetickými profilmi super vojakov na ich domovských planétach. Inak povedané, takéto medzirasové kríženie nie je ani tak v našom, ako hlavne v ich záujme, keďže vôbec nemajú dotiahnuté genetické profily ich super vojakov.

To znamená, že sú za tým všetkým zase zištné dôvody a aby sme sa ešte viac báli o stabilitu našich super vojakov? To podľa mňa nie je ono. Naozaj si myslíte, že ide o pre nás prínosnú spoluprácu?

Podľa nášho uváženia sa takáto spolupráca oplatí, pretože sme už mali možnosť zaznamenať výrazný pozitívny vplyv na všetky druhy genetických profilov super vojakov zo Zeme. Ono si takéto druhy spolupráce vždy treba uvedomiť v širších kontextoch súvislostí a nie len oklieštene. Ak by sa nám totiž podarilo v pozemských podmienkach vyvinúť stabilný genetický profil super vojakov, tak by to bol obrovský pokrok pre množstvo priateľských rás, ktoré by z toho dokázali do významnej miery profitovať. Odmenou za to by nám boli jednak hotové technológie, ale hlavne odomknutie veľkého množstva schopností týkajúcich sa astrálneho sveta. Jednalo by sa o obrovský okamžitý kvalitatívny posun ľudstva, čo si myslím, že je vec, o ktorú sa rozhodne oplatí minimálne pokúšať.

Vďaka za vyčerpávajúcu odpoveď a po týchto argumentoch budem rozhodne prehodnocovať stanovisko v danej veci. Keď už sme pri rôznych spolkoch, skupinách a organizáciách. Ako hodnotíš spoluprácu s nimi?

Nuž, toto je dosť široká téma. Neviem, spoluprácu s ktorými máš teraz konkrétne na mysli?

Povedzme, že by sme sa mohli zamerať na najznámejšie, ako Skupina Labyrint a Číselná skupina. Koncil 5 som zámerne vynechal ten sme dnes už rozoberali.

To mi bolo hneď jasné. Ale pekne poporiadku. So Skupinou Labyrint, o ktorej je všeobecne známe, že je nápomocná, s ňou máme vynikajúce vzťahy. Naša spolupráca je založená na báze obojstrannej dôvery vyplývajúcej zo vzájomnej pomoci ešte v protonistických časoch. Neraz sa stáva, že nám pomáhajú nielen pri prvotnej identifikácii mimozemských druhov, ale aj pri zisťovaní detailov o jednotlivých rasách, čo je skutočne chvályhodné. Oni však zasa vedia, že sme im schopní ako divízia dohliadnuť na záškodnícke rasy, ktoré by chceli sabotovať ich činnosti a záujmy nielen na Zemi.

Chápem. Ako je to teda s číselnou skupinou?

S nimi je to z nášho pohľadu veľmi komplikované. Nielen mne, ale aj väčšine členov našej divízie je jasné, že si už veľmi dávno samozvane uzurpovali veľké množstvo práv, ktoré im nikto nikdy nedal. Najvypuklejšie sa to prejavuje tak, že kým jedny rasy uprednostňujú a považujú ich za „nadľudí“, iné rasy utláčajú a považujú za menejcenné, čiže „podľudí“. Podľa tohto podivného kľúča im aj rozdeľujú technológie a astrálne schopnosti. Týmto všetkým dlhodobo narušovali vesmírny zákon rovnováhy energií.

To by ale dokonale vysvetľovalo pôvod ideológie nordikov, ktorí ju následne preniesli na nacistov.

Presne tak. Kým dobro sa šíri pomaly, pretože sa šíri dobrovoľne, zlo sa šíri veľmi rýchlo, lebo sa podlizuje a ten, kto mu sadne na lep si neuvedomuje, že už ostane jeho večným otrokom.

To je pravda. Faktom je však aj to, že niečo takéto iste nezostalo len tak, bez následkov. Alebo snáď áno?

Presne tak. Následkov bolo viac, než dosť. Tým najhorším pre nich samotných však bol fakt, že množstvo členov Číselnej skupiny stratili či už menšiu, alebo väčšiu časť ich pôvodných schopností.

Tak a teraz si zase dal vysvetlenie toho, prečo sa Číselná skupina za posledných pár rokov toľko krát delila, prijímala nových členov a menila vedenie. Čo myslíš, aká existuje šanca, že sa vyrovnajú energie, ktoré ich pyšným egoistickým konaním Číselná skupina narušila?

Tu nejde o otázku šance, ale času. Vesmírny zákon zachovania energetickej rovnováhy je neúprosný a nepôjde o to či, ale kedy sa tieto energie vyrovnajú.

Ďakujem za odpoveď. Túto tému si pokojne môžeme nechať na inokedy.

Súhlasím a už teraz sa teším na ďalšie stretnutie.

Som rád, že sme spolu hovorili a teším sa nabudúce. Ahoj.

 

Exkluzívne Peter a John

 

1 komentář: „2. rozhovor s Johnom Lynchom

 • 8.12.2016 (22:23)
  Permalink

  Ďakujem za tento WEB, konečne sa dozviem aj niečo, čo nie je len na Amerických videach a chanelingoch
  otázka:
  – ktoré rasy sú v Concile 5
  – ktoré rasy sú v Labirinte
  – ako sa p. Peter dostane do inej reality a pohybuje sa tam ako, ako bytosť-človek z mäsa a kostí?
  Ďakujem Dana

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *