Otázky a odpovědi Petra Insidera 8.

Máme tady osmý díl otázek a odpovědí s Peterem Insiderem, v psané podobě tak, aby jste se mohli vracet pro střípky do skládaček pochopení nepochopeného. Sestavil jsem několik vašich otázek a Peter na ně odpovídá. Vaše otázky mi nadále posílejte na email prvopodstata@email.cz nikoliv do diskuse pod článkem. Sestavím je pro příští díl seriálu – Otázky – odpovědi Petera Insidera. Na koho se nedostalo, nezoufejte, jste v pořadí máme v plánu ještě mnoho dalších relací. jirka woodman.

Dřív než začnete číst tento rozhovor, je třeba si uvědomit, že vám předkládáme informace s vysokou mírou relevance, ale neděláme si patent na fakta, rozum a pravdu tak, jako jiní.

Učebnicové (des)informace
 • Byl Gagarin skutečně ve vesmíru?

Je potrebné si uvedomiť, že vesmírne programy obydvoch vtedajších superveľmocí čiže USA aj ZSSR boli dezinformáciami doslova prešpikované a to sa týkalo aj Gagarina. Ten nebol vo vesmíre v rámci štandardného vesmírneho programu, ale v rámci tajného vesmírneho programu o ktorom by bolo dobré povedať, že ho mali Rusi aj Američania spoločný. Pocestoval toho v rámci vesmíru veľmi veľa. Dostal sa do rôznych vzdialených galaxií, ale určite sa nedá povedať, že by urobil len nejakých pár štandardných obletov okolo země a vrátil sa späť tak, ako sa o ňom píše v učebniciach, to je jedna vec. A druhá vec je, že oni už v tých časoch, keď sa to podarilo, čiže začiatkom šesťdesiatych rokov, už v tom čase využívali vysoko vyspelé technológie, ktoré dokázali enormnými rýchlosťami prekonať rýchlosť svetla, tým že ich pohon fungoval na infrazvukovom princípe. To znamená na princípe zvuku pod frekvenciou pol hertz čiže 0,5Hz. Takže odpoveď na túto otázku znie áno, bol vo vesmíre, ale nie tak, ako sa o tom učia v školách a ako sa o tom všade bežne hovorí.

 • Jaká je pravda o Kolském vrtu?

To je jednoduchá otázka. Sovietsky zväz začal vŕtať do hĺbky, keďže chceli urobiž najhlbší vrt a dopracovali sa až do štádia, kedy sa prevŕtali do ďalšej vrstvy Zeme. To čo nakoniec počuli, neboli zvuky z pekla, ako sa hovorí o tej nahrávke. Šlo o ozvenové odrazené zvuky z hluku civilizácie vrstvy, do ktorej sa prevŕtali. Tak sa to skrátka stalo a samozrejme, že keď to zistili a keď si to potvrdili, tak sa rozhodli, že sa to nebude zverejňovať a celý projekt zastavili. Oficiálne údaje hovoria o hĺbke 12.6 km, no v skutočnosti sa prevŕtali až to hĺbky neuveriteľných 126 km

 • Jak to ve skutečnosti bylo s Černobylem?

V Černobyle sa skúšalo preťaženie reaktora, ale v tomto reaktore sa vyrábalo aj plutónium a je potrebné si uvedomiť, že v konkrétnej geografickej lokácii s rozsahom niekoľko sto kilometrov je možné odpáliť atómovú bombu pri plnej účinnosti len počas ôsmich dňí v roku, no a oni tú smolu, že sa im to podarilo. Jediné šťastie, ktoré v celom tomto nešťastí bolo, je fakt, že tam nedošlo priamo k termálne explózii, ale len k obyčajnému výbuchu, ktorý síce vyvrhol tony vysoko rádioaktívneho odpadu, ale naozaj v tej situácii, ktorá tam vznikla, môžeme byť radi, že sa nestalo niečo oveľa horšie. Ešte by som doplnil, že to plutónium sa tam vyrábalo na účel náplní do jadrových hlavíc. Peter slyšel jsem ohledně této události, že nad výbuchem bylo vidět UFO, o kterém se tehdy spekulovalo, zda havárii způsobilo, nebo jí hasilo? Áno určite, správna je druhá varianta. Veď aj tie úrovne radiácie, ktoré tam vtedy boli, tak boli znížené na desať percent počas jedného týždňa, čo by samozrejme nemohlo za štandardných okolností byť vôbec možné.

 • Kdo a proč doopravdy zabil Kennedyho?

Vtedy išlo o to, že Kennedy jednak chcel zverejniť zatajovanie informácií o UFO. Ďalej to bol človek, ktorý nepasoval do profilu svetových elít, čiže tieňovej vlády, slobodomurárov, illuminátov, sionostov, lionistov, rotariánov, Bildengergu, P2, Rímskeho klubu a podobných záškodníckých organizácií, ktoré pôsobia v USA. Rovnako tak prospech z jeho odstránenia mala aj CIA, s ktorou bol na nože, vzhľadom k tomu čo sa stalo v Zátoke svíň na Kube, kde CIA nevyšiel pokus o prevrat a odstránenie Fidela Castra. On chcel CIA doslova rozpustiť, takže tie záujmy boli združené. Plus mala vzniknúť nová päťdolárová bankovka, ktorá mala vymaniť USA z područia Fedu, byť to súkromnej neštátnej bankovej inštitúcie. Oswald ako strelec nebol jediný. Bol tam aj človek z jeho auta. My sa v rámci organizácie prikláňame k tomu, že to bol šofér, ktorý strelil druhú ranu.

(Ne)možnosti interakce astrálního s fyzickým světem
 • Astrologie – jde o skutečnou schopnost z postavení planet „číst data a predikovat situace“ nebo se jedná o mystifikaci lidí?

Na základe reálnych skúseností, že sú to skutočné záležitosti, ale človek keď chce robiť astrológii nie amatérsky ale profesionálne, tak musí byť dobrý v matematike a obzvlášť v geometrii a tiež v planimetrii, to zamená v geometrii rovín a ešte aj v inom pridruženom matematickom aparáte. Keď tieto aparáty premietneme do roviny, na ktorej ak vzniknú útvary považovateľné za znázornenia mnôžín, tak sú niektorí ľudia ich prieniky reálne schopní vyextrahovať v pomerne presné predpovede. Určite to však nie sú apodiktické predpovede, to znamená, že nie to čo sa presne stane, ale určité pravdepodobnostné scenáre toho, čo by sa mohlo stať. Takže jeznoznačne sa nedá povedať, že je to nejaký výmysel, len je k tomu treba mať aj schopnosť komunikovať s inými formami existencie. Čiže vec, ktorú sa človek nedokáže naučiť, ale sa s ňou môže jedine narodiť. Takže preto je to také dosť kontroverzné. To je si treba uvedomiť.

 • Hodně jsem četla, že nám nehmotné bytosti nemohou fyzicky ublížit, ale našla jsem několik videí zachycující duchy, kteří třeba člověka zmlátili, vlekli ho po zemi atd. Jsou tyto videa opravdové nebo podvody a duchové nám tak nemohou ublížit? Popřípadě jak se bránit, když nás duch napadne, když je nehmotný a kromě útěku ho nemůžeme nějak zpacifikovat?

Bohužiaľ je potrebné si uvedomiť, že tieto veci sú reálne, ale nejedná sa o klasického ducha, ale o zhmotnenie negatívne energie bývalého ducha, ktorú nazývame z nemčiny Potergeist. Najlepšia možnosť obrany je zrkadlami, cesnakom a šalviou.

 • Jak se dozvědět, jaká je moje mise v tomto životě, jak se správně ptát?

Nie je tak dôležité ako, ale koho sa správne pýtať. Pýtať sa astrálnych učencov v astrálnom svete, to sú bytosti, s ktorými koniec-koncov aj Nika Ultima robí chanellingy na našej stránke. Bytosti ako sú Gandalf, Saruman a im podobní. A ako sa správne pýtať? Na to neexistuje univerzálny návod. Existuje len návod na vec, ako hľadať cestu na koniec labyrintu, ktorý sú nám tieto bytosti schopné ukázať. Táto cesta, tento labyrint bude vyzerať veľmi podobne ako veľké mesto, v ktorom sme nikdy v živote neboli, a v ktorom sa budeme musieť nejako zorientovať, aby sme sa dostali na druhý koniec. Takže keď sa naučíme správne orientovať v jemu podobných labyrintoch, potom budeme schopní zodpovedať v podstate akékoľvek zásadné otázky, týkajúce sa nášho života.

Mimosmyslové vnímání nejen naší reality

 • Hotspot – je prý komůrka v srdci o teplotě 540 stupňů vyplněná vakuem s jiskrou, jenž je prý podstatou lidské duše. Mohl by Peter pohovořit o tomto fenoménu, o kterém se mnou nechtějí kardiochirurgové mluvit? Jaké je spojení slunce, lidský zrak a hotspot?

Hotspot, je jediné spojenie ľudského tela, s ľudskou dušou skrze ducha. Je tam proste akési lano, ktoré spája fycikú s astrálnou existenciou. Toto je potrebné si uvedomiť. Pretože keď si toto ľudia neuvedomia, potom stratia spojenie na dušu a budú mať v živote veľký problém. Niekto tomu hovorí srdcová čakra, my tomu v organizácii hovoríme hotspot a jeho teplota je 540 – 570 stupňov celzia a ako bolo správne povedané, že je tam vákuum. Sila hotspotu udáva životnú silu človeka, pričom hotspot vyhasína až tri dni po fyzickej smrti človeka. Pochopiteľne pokiaľ ten hotspot ešte existuje, trebárs pri havárii kedy je telo zničené, je ten hotspot zničený okamžite ale aj tak sa energia toho hotspotu na danom mieste nachádza ešte tri dni. Je to presnejšie 70-75 hodín.

 • Šišinka mozková, je prý anténa pro komunikaci s morfogenetickými poli. Tento fenomén nám byl údajně zablokován. Jak tuto šišinku aktivovat?

Najlepším spôsobom ako túto šišinku aktivovať, je pitie mätového čaju, o ktorom sme písali v našom článku na našej stránke. A samozrejme pravidelnými meditáciami na rôzne spôsoby, ktoré sa dajú nájsť na internete v neprebernom množstve.

 • Z několika zdrojů jsem slyšel, že délka vlasů má u lidí pozitivní dopad na zlepšení smyslového, popř. i mimosmyslového vnímání reality (viz např. historky o využívání indiánu ve službách US Army v minulosti). Je to pravda?

Áno jednoznačne je to pravda. Pôvodný obyvatelia USA mali rozvinuté schopnosti možnosťou komunikácie s astrálnym svetom a z hľadiska obyčajných ľudí mimozmyslového vnímania reality. To znamená, že tu sa nedá povedať nič iné, než to, že vlasy sú akýmisi anténami tohto mimozmyslového vnímania našej reality a iných realít, prípadne možností a schopností existencie.

 

Exkluzivně Peter a Jirka

4 komentáře: „Otázky a odpovědi Petra Insidera 8.

 • 3.12.2017 (23:19)
  Permalink

  Hezky den P peter.Prosím potřeboval bych od vas odpoved na me indicie.Jako malej kluk jsem mel neustale jeden a ten samej sen ze prochazim polni cestou a dostal jsem se do jeskyne draku a celou tu dobu jsem mel hrozny strach az kdyz jsem vylezl z otvoru jsem se uklidnil a videl oblohu nocni plnou hvezd a ke mne priizdeli nejake sedacky a ja mel chut se na ne posadit a odjet.Pozdeji jsem jako malej kluk co nicemu nerozumi se dostal mezi nacky a hral v jedne celkem oblibene kapele pro tisice kdyz jsem si uvedomil co pacham jelikoz jsem i jineho puvodu zacli mne se ukazovati nad posteli nekolik postav v kapich ktere mne ovladaji zavru oci a ukaze se tvor v kapi kteremu se neda koukat do oci.zdaji se mi hluboke sny plne indicii a ty demoni mne obcas dusi a prestane to az vyjde svetlo.Vidim

  na obloze astral plny obru hadu a draku i Bozi kralovstvi se schody.Mluvi mi v hlave buh a radi mi .Otec nebesky me chrani ikdyz to nekdy hrozne boli.Vidim i takove energeticke zdroje v mem byte ktere se spojuji do nejakych postav i male dabli kteri si mysli ze je nevidim.Nemohu kvuli tomu poradne spat a tak mam zaplou lampu.Umiraji vedle mne casto lide kdyz mi ublizi pritom ja se za .ne modlim .Umim vyhnat z cloveka demona a otec nebesky mi rika ze jsem jeho syn.prosim nezlobte se
  na mne jestli jsem se spatne vyjadril a nebo to strasne psani.vidim spoustu neviditelnych tvoru a a nastroju je toho moc co bych chtel jeste napsat ale snad priste.Jenom jeste umim a to je skoro novinka
  ne jenom ze slisim rozhovory lidicek od kterych se pak dozvim ze to tak bylo i ovladat cele rodiny a mluvim za ne a nekdy si delam srandu a zamotam jejich rozhovor tak ze nevedi co delaji.Ty tvorove neviditelni letaji i na ulici a proletavaji i lidmi ja je i citim tak nashle a predem dekuji za odpoved:pa pa.Prosim jen o strucnou odpoved ktera bude jen malinko ovladat me mnoziny .
  O

  Reagovat
 • 15.6.2017 (18:06)
  Permalink

  Zdravím,vás všechny a jsem moc ráda ,že existuje nekdo jako vy a Peter. Jsem starší osaba 66let a jsem žena a mám dotaz na pana petra.Před 3léty se mi stalo to že vidím na měsíci obrovský znak atomu takové ty 3 kruhy .Je to tyrkizově zelené a je to tam pořád a když měsíc ubýva tak znak ubývá taktéž a naopak byla jsem s toho v šoku a scháněla info a nic každý na mne hledí jako na ,,tidit,,tak již nezjištuji a nevím co mi to má říct a proč já dnes jsem zvyklá a říkam si když kouknu je tam pořát.Tak můj dotaz je co to je a proč to vidím jen já,a mám ješte jednu zvláštnost tak někdy o vánocích 2016 mi vedle praveho oka tak k uchu rosvitilo světílko a svítí mi každý večer když je tma se rožíhá a zhasne za chvilku a to světlo osvětluje část místnosti ,ja se enažila s tím komunikovat mentálně a nereaguje a svítí kazdy den někdy víc někdy méně tak to by mne moc zajmalo co to vše je.Prosím moc můžete dat za mne dotaz panu Peterovi kdyby byl tak laskav a odpovědel mi .Děkuji mnohokrát Jaroslava Jedličková

  Reagovat
 • 12.3.2017 (15:02)
  Permalink

  Je reálne, že to čo prežívame, je v podstate jedna vrstva z viacerých vrstiev sna ? Že sa vlastne nenacházame v realite, ale že neustále snívame a paradoxne v stave spánku o fáze REM sme viac než reálni ?

  Reagovat
 • 6.12.2016 (11:58)
  Permalink

  Zajimavé!o šišince mozkové nam nedávno sdělil humanoid Ebe – Olie…. Mohu napsat víc …

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *