3. rozhovor s I. I. Sarnovom

Milí čitatelia. Predkladám vám ďalší zo série exkluzívnych rozhovorov s Igorom Ivanovičom Sarnovom, vlastným menom Sargnadzem, poradcom Valerija Viktoroviča Pjakina v strategických a bezpečnostných otázkach, odpovede na ktoré dostáva formou astálnej projekcie. Za zmienku stojí fakt, že študoval medzi iným aj v bývalom Československu. Prajem vám príjemné čítanie.

 

Zdravím ťa, Igor Ivanovič.

Vitaj. Som rád, že sme zasa v kontakte.

Na začiatok dnešného rozhovoru by sme sa mohli zamerať na aktuálnu problematiku týkajúcu sa tzv. astrálneho šepotu. Mnoho ľudí tieto veci zaujímajú, pretože si nevedia dať rady, čo s tým.

Áno, to je pravda. Astrálny šepot, alebo vnútorné hlasy mnoho ľudí z odbornej oblasti považuje za psychickú poruchu, na ktorú ešte presne nestanovili jednoznačnú psychiatrickú diagnózu, no nie je tomu tak. Jedná sa o reálny jav, ktorý je predstupňom astrálnej projekcie a toto je zasa ten večný problém ľudí z okruhu odbornej verejnosti. Tí akonáhle nevedia niečo racionálne vysvetliť, tak tomu dajú obľúbenú nálepku „problém“ a pritom si neuvedomujú, že je to jedine ich problém.

Je to len môj pocit, alebo naozaj hovoríš o vedcoch tak trochu s opovrhnutím?

Pozor. O vedcoch ako takých nie. Skôr sa treba zamerať na staré skostnatené štruktúry s rigidným myslením. Na ľudí, ktorí nie sú ani ochotní, ale ani schopní pripustiť existenciu ničoho, na tematiku a problematiku čoho doteraz nebol vykonaný žiaden seriózny vedecký výskum. No a samozrejme, že keď sa niečo takéto aj náhodou stane a je to v rozpore s ich presvedčením, tak je celkom bežné, že sa potom všemožne snažia tieto výskumy degradovať. No ale to už svedčí o ich úrovni, nie o úrovni degradovaného výskumu.

Hmmm… zamýšľam sa nad tým, lebo si to povedal tak, akoby si s niečím takým mal osobné skúsenosti. Oprav ma, ak sa mýlim?

Je to presne tak, ako hovoríš. Neraz som bol svedkom toho, keď na západe nejeden seriózny výskum na problematiku astrálneho šepotu a následnej z neho vyplývajúcej astrálnej projekcie skončil v koši. A to všetko len kvôli arogancii a ignorancii tamojšej vedeckej obce voči všetkým týmto fenoménom.

Ak to chápem správne tak astrálny šepot prejavujúci sa ako tzv. vnútorný hlas nie je nič zlé. Kde ale treba hľadať hranicu medzi tým, čo je ešte astrálny šepot a kedy už človek prichádza o rozum?

Je to pomerne jednoduché. Astrálny šepot o sebe vždy dá dopredu vedieť predtým, než prichádza. Zato vnútorného hlasu, ktorý počujú schizofrenici sa proste zbaviť nedá. Zjednodušene povedané, schizofrenik je naveky uväznený s jeho druhým ja v jednom tele, ale astrálny šepot prichádza vždy len vtedy, keď nám astrálny svet chce odovzdať nejaké dôležité posolstvo. Navyše nikdy tento hlas nie je rovnaký, ako hlas človeka, ktorý ho počuje a tým sa dá od schizofrénie ľahko odlíšiť.

Vďaka za pomerne obsiahle vysvetlenie. Na astrálny šepot som sa pýtal preto, lebo sa s ním stretáva čoraz viac ľudí. A čo ty? Ako si sa dostal ku astrálnej projekcii?

Ja som si tiež musel prejsť tŕnistou cestou astrálneho šepotu, ktorému som spočiatku nevenoval žiadnu pozornosť. Riešiť som ho začal až vtedy, keď bol taký neznesiteľný, že mi bránil v bežných denných činnostiach. Vtedy som si povedal „dosť“ a začal sa celou problematikou zaoberať na serióznejšej báze. Po istej dobe, kedy som okrem pohybových aktivít v podstate všetok svoj voľný čas venoval meditáciám a štúdiu duchovného sveta, sa dostavili prvé výsledky v podobe astrálnych projekcií. Tie dostávam dodnes, mám vďaka ním možnosť dávať rady Valerijovi Viktorovičovi a som veľmi rád, že on ich odo mňa vždy ochotne príjme.

Teraz síce odbehnem od témy, no nedá mi nespýtať sa. Ako vnímajú astrálne bytosti blížiace sa Vianoce, resp. podobné sviatky?

Z duchovného hľadiska veľmi pozitívne, no z hľadiska ich aktuálneho spôsobu prežívania veľmi negatívne.

Nie je to trochu podivný spôsob vysvetlenia?

Určite nie. Všetko je o spôsobe interpretácie. Jedná sa o to, že tí ľudia, ktorí prežívajú sviatky naozaj duchovne tak, ako by sa patrilo, tí majú možnosť dostať obrovské duchovné naplnenie. Problém je ale v tom, že týchto ľudí je dnes už len veľmi málo. Hlavne zo západu prichádza obrovská vlna komercie a materializmu, ktorá nás zaplavuje a snaží sa nás všetkých za každú cenu otupiť. No a to, či tomuto tlaku podľahneme, alebo mu odoláme, tak to už je len na každom z nás.

To je pravda. Akým štýlom ste sa rozhodli riešiť ďalšie možnosti astrálnej projekcie v prospech Kremľa? Nie, že by som sa príliš zaujímal o interné záležitosti. Teraz mi ide čisto o technickú stránku veci.

Nuž, ono spôsobov, ako dosiahnuť kvalitné astrálne projekcie je dosť veľa. To však platí len vo všeobecnosti. Všetko sa totiž líši v závislosti od účelu. Preto používame niekoľko osvedčených meditačných techník a nemáme najmenší dôvod nejako ich meniť, ani rozširovať. Teraz by som sa však chcel vyjadriť k niečomu inému. Za najväčší problém považujem to, že mnohí Rusko vo svete považujú za hlavného agresora. Pritom si neuvedomujú, že našim záujmom nie je agresia, ktorá aj tak nepovedie k ničomu, okrem vojny, ale my chceme hlavne stabilitu. To je koniec-koncov s najväčšou pravdepodobnosťou aj dôvodom, prečo si astrálne bytosti na ich projekcie ohľadom podávania dôležitých informácií zvolili práve nás a nie západ.

Ako si predstavuješ najbližší rok? Čo všetko sa môže stať?

Budúci rok vidím ako rok pokoja, istoty a stability. Nebude to síce jednoduché, ale hlavne čo sa týka mieru vo svete by sa mala situácia výrazne polepšiť. Tak isto sa začnú črtať aj riešenia mnohých kľúčových otázok v oblasti voľných zdrojov energie. Všetko sa však bude dávať najavo len veľmi pomaly a postupne, nie naraz. To by bol príliš veľký šok pre vedomie a povedomie ľudstva. Budúci rok by som nazval akýmsi svetlom na konci tunela.

Takže to celkove vidíš skôr pozitívne, ako negatívne?

Nuž, závisí to od toho, koho a na čo sa budeš pýtať. Vo všeobecnosti sa totižto posunieme do pozitívnejšej časti spektra vnímania, ale fakt je ten, že veční negativisti budú trpieť ešte viac, ako predtým. Bude sa tak diať preto, lebo myslenie na priania, ktoré pracuje podstatným spôsobom už dnes, pôjde v budúcom roku na taký výkon, na aký sme ho ešte nikdy doteraz ísť nevideli.

Chceš tým povedať, že ľudia by si v budúcom roku mali dávať pozor na to, na čo budú myslieť?

Áno, presne tak. Budúci rok zažije myslenie na priania rovnaký, ak nie ešte väčší boom, aký dnes zažíva astrálny šepot. Bude zaujímave sledovať, akým spôsobom sa k tomuto celkom novému fenoménu postavia masy ľudí, o ktorých vieme, že nemajú takého zmeny veľmi radi. A to je veru dosť veľká škoda nielen pre tých, ktorý odmietajú, ale aj pre celé ľudstvo.

Škoda? A to že už prečo?

Pretože takýmito narôznejšími technikami by sme si boli schopní nielen ako civilizácia, ale aj ako rasa rozšíriť obzory, vedomie a povedomie o veciach, o ktorých sa nám doteraz ani len nesnívalo. A pritom je to všetko také jednoduché, lebo stačí jesť a piť špecifické jedlá a nápoje a je po probléme. Na začiatok kľudne postačí aj tebou toľko spomínaný mätový čaj. Ostatok už dostanú ľudia formou astrálneho šepotu, alebo astrálnej projekcie potom bez problémov sami.

Keď je to teda tak, prečo sa to už dávno takýmto spôsobom neprezentuje aj v médiách?

Prečo? Je to jednoduché. Lebo ľudia majú strach z neznámeho. Myslia si, že všetko nové nie je dôveryhodné. Podrobujú to skúškam, ktoré ako keby mali za každú cenu poukázať na to, prečo je daný fenomén pre nich nebezpečenstvom a nie prínosom. Je to typická vlastnosť ľudskej povahy a ja musím povedať, že v tomto smere vôbec nie som iný ako ostatní ľudia. Len sa snažím prejavy tejto našej zlej charakteristiky čo možno najviac tlmiť.

To iste chápem. Inak by si predsa nemal astrálne projekcie. Keď sa už bavíme o tejto tematike, zaujíma ma niečo iné. Prezraď, prečo je v období posledného jeden až dvoch rokov tak ťažké pre channelerov robiť pravé, ale predovšetkým dobré channelingy ťažšie, ako kedykoľvek predtým?

Je to kvôli novým astrálnym bytostiam, ktoré sa objavili práve v tom čase, v ktorom si spomínal. Sú to energetickí narušitelia, ktorí sa čiastočne priživujú na vzájomných informačných kanáloch. Na druhej strane ich však v astrále trpia preto, lebo im tam odháňajú temné bytosti. No proste je to celé veľmi komplikované, ale vysvetlenie pozadia by bolo na dlhšiu rozpravu.

Keď ťa tak počúvam, jedná sa o mimoriadne zaujímavú tému, ktorú budeme rozoberať niekedy nabudúce, keďže je dnešný rozhovor už na konci.

Ďakujem pekne za priestor a už teraz sa teším na ďalšie spoločné stretnutie.

Aj ja ti ďakujem za tvoj čas.

 

Exkluzívne Peter a Igor

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *