2 komentáře: „Peter Insider z Austrálie (09.02.2017)

 • 6.6.2017 (12:04)
  Permalink

  Informácie o mimozemských civilizáciách a 5D som prijala ako prirodzenú vec pred 20 rokmi. Tiež som sa zaoberala otázkou čo bude s mojou rodinou, priateľmi, keď sme tu a budeme tam, len sami za seba. Čo môžem urobiť som pre seba uzavrela tak: dôležitý je súlad ako sa ja správam, ako myslím, či je v mojom živote dôležitý mamon, alebo to kto som, či mám v úcte prírodu, živú i neživú a žijem v súlade s ňou. Či mám záujem rešpektovať potreby matky Gaje. Či dokážem ľudí brať takých akí sú a s bezpodmienečnou láskou ich prijímať aj s ich chybami a nedostatkami, s vedomím, že sú na svojej ceste životom na istom stupni uvedomenia a ja im môžem len naznačiť, nepriamo odovzdať informácie, aby sa mohli sami rozhodnúť kam budú smerovať ďalej. A to hlavne vo vzťahu k blízkym, k príbuzným a priateľom. Ak im chcem, aby prešli do 5D, môžem im len pomôcť aby zvyšovali svoje vibrácie. To znamená aby boli a nie mali, aby s láskou a dobrotou v srdci pristupovali ku všetkému čo im vstupuje do života. Proste robím všetko čo viem, aby som bola hodná a pripravená postúpiť do 5D. A zároveň aby som pomohla mojim milovaným deťom, vnúčatám, mame i priateľom, aby tiež boli pripravení a hodní postúpiť do 5D. To znamená stlačiť vo svojom živote už teraz to pomyselné červené tlačítko negatívny. A ešte jedno – aj matka Gaja je živá bytosť, aj ona sa transformuje do 5D. A isto si poriadne vydýchne. Áno, nie je to ľahké, pod všelijakými negatívnymi vplyvmi fungovať. Keď zo mňa Black goo urobí zombíka asi si nepomôžem, ale to už nebudem mať vedomie a s tým nebudem môcť nič urobiť, to už nebudem ja. Ale pokiaľ to vedomie mám chcem robiť všetko preto, aby som bola stále lepším človekom.
  Ak musím položiť otázku tak ma zaujíma či aj ľudia tých 90%, čo žije na iných planétach postúpi do 5D, alebo už v nej sú? Na záver pripomienka. Na YouTube nie sú relácie na SVCS očíslované takže sa nedajú pozerať po poradí ani téma nie je jasná, k niektorým reláciách sa vôbec neviem dostať. A tak je to ťažké na pochopenie. Živé vysielanie neviem zachytiť.
  Táto toja misia Peter – verejné vystúpenia o tak zložitých veciach, na ktoré často ťažko nájsť slová, je veľmi náročná. V hlbokej úcte
  Iva

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *