2 komentáře: „Odhalení část 4. (13.2.2017)

 • 17.2.2017 (21:04)
  Permalink

  ŽÁDNÉ POHÁDKY. UKRAJINSKÉ ZOMBIE BOJUJÍCÍCH PO VÝSTŘELU DO HLAVY JSOU SKUTEČNOSTÍ
  Příslušníci ukrajinských silových složek bojují v pásmu ozbrojeného konfliktu na Donbasu pod vlivem nesmírně silných psychotropních přípravků. Prohlásil to zástupce velitele operativního velení DLR Eduard Basurin v interview pro list Izvestija.
  „Příběhy o kyborzích (tak říkají na Ukrajině vojákům, kteří se zúčastnili bojů o doněcké letiště — red.) nejsou žádné pohádky. Nejdřív jsme přišli do styku s tabletkami. Potom jsme na letišti objevili nádobky s nápisem Živá voda.
  Poslali jsme je do laboratoře. Zjistilo se, že se jedná o nesmírně silnou psychotropní látku, po jejímž požití člověk necítí vůbec žádnou bolest ani strach,“ řekl Basurin.
  Kromě toho podotkl, že ukrajinští vojáci pod vlivem takových přípravků po výstřelu neupadli.
  „Mohli jste do něj vystřílet celý zásobník a on šel dál. Jdou do útoku, aniž by se kryli. Zabiješ ho, a on jde dál. Střílíš na něj, a on po výstřelu padá, hned zase ale vstane, a jde dál. Dokud ho nestřelíš do hlavy nebo do srdce. Když má vestu, pak to jde se srdcem těžko. Někdo se může zvednout i bez hlavy a pokračovat v cestě,“ řekl představitel DLR.
  Jak řekl Eduard Basurin, tyto látky působí přesně deset dní, proto ukrajinská strana vždycky žádala, aby rotace probíhaly třikrát do měsíce.
  – prosím, toto čo sú za vojaci, ďakujem

  Reagovat
 • 14.2.2017 (12:59)
  Permalink

  Dear Ladies and Gentlemen,

  I am a big fan of Peters intel, especially the inte he has given to James Rink. Unfornately I am not able to understand the intel on peter-insider.com due to a lack of language skills.
  I would ask you to translate some of the given intel into english, because in my opinion it is quite important for people to have access to this kind of information. Thank you in advance.

  Best Regards,

  Dominik Mauer.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *