Důležité sdělení

Milí čtenáři, včera jsme s Peterem naznali, že by bylo dobré vás informovat o současném stavu našeho webu, stejně tak jako i o tom, jak bude tento web fungovat v budoucnosti. Momentálně se totiž oba potýkáme s časovou tísní, do takové míry, že když jsme dělali poslední část pořadu odhalení, byl Peter v časoprostorové bublině. Máme pro vás natočeno několik rozhovorů, které zatím čekají na přepis. Postupně je budeme doplňovat, jak nám čas dovolí. Momentálně je pro nás nejschůdnější a časově nejméně náročná forma rozhovorů, které znáte pod názvem odhalení z těchto stránek a nebo z našeho youtube kanálu. Cyklus otázky a odpovědi je časově náročný, vyžaduje natočit rozhovor, přepsat jej, přeložit do slovenštiny Peterovi, který dělá následně korekturu a teprve potom se to celé může publikovat. Stejně tak, jako Peterovy rozhovory se všemi našimi hosty. A to je důvod toho, že jsme se v tomto na nějakou dobu odmlčeli. Momentální stav je tedy takový, že přepisy rozhovorů budou cca. 2 – 3x do měsíce, ale odhalení bude jednou týdně, pakliže bude mimořádka, tak dvakrát do týdne. Toliko k současnému stavu stránek peter-insider.com.

Děkujeme za vaši přízeň, těšíme se na vaše náměty a postřehy, jsme tu pro vás.

Peter a Jirka

2 komentáře: „Důležité sdělení

 • 6.3.2017 (18:51)
  Permalink

  Síly Galaktické Konfederace převzaly absolutní pasivní kontrolu nad všemi komunikačními satelity na geostacionární dráze a relativní pasivní kontrolu nad komunikačními satelity na Molnijově dráze:

  https://en.wikipedia.org/wiki/Communications_satellite

  Pasivní kontrola znamená, že síly Světla mohou převzít vysílání satelitu, ale neučiní tak, protože Kabala by se pomstila na po vrchové populaci, kterou drží jako rukojmí. Po Události převezmou aktivní kontrolu, což znamená, že skutečně použijí tyto satelity pro TV vysílání podobné tomuto:

  http://www.strangerdimensions.com/2014/04/25/vrillon-message-ashtar-command/

  Trhlina v aurickém poli nad Kongem byla zacelena. To spustilo pozitivní řetězovou reakci v energetické mřížce po celé planetě, způsobilo to, že etheričtí a plasmatičtí Archoné začali rychle ztrácet moc, a dochází k osvobození všech dalším důležitých energetických vortexů po planetě. To konečně přinese světový mír, protože všechny války mají svůj okultní důvod v negativních etherických a plasmatických entitách vytvářejících války a posedávajíce válečné lídry:

  http://www.spiritdaily.net/nazisandoccult.htm

  Vedení Daeshe je nyní ve stavu zmatku a šoku, náhle se cítí ztraceno, a bez strategického vojenského vedení ze strany negativních entit, kterými bylo dříve posedlé.

  http://bod-zlomu.blogspot.sk/2017/03/report-ethericke-osvobozeni.html

  Reagovat
 • 15.2.2017 (11:53)
  Permalink

  dobrý den….vkládaná videa považujeme za zajímavé a hlavně se k nám informace dostávají rychleji.Už se těšíme na další jak články tak videa….moc vás oba zdravíme …vaši posluchači.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *