Střípky 1.

Pro všechny z vás, kteří máte na Petera otázky, je tu možnost uspokojení vaší zvědavosti a to formou rozhovoru, který si s Peterem natočíte sami. Vzhledem k časové tísni jsme vytvořili prostor pro pořad „střípky“, kde vám Peter zodpoví vše co lze a co jste napoprvé nepochopili z jeho předchozích pořadů. Takže pro ty z vás co se nebojíte zeptat, je tady první ze čtyř střípků, které s Peterem natočil posluchač jménem Pavel.

 

5 komentářů: „Střípky 1.

 • 22.11.2017 (9:16)
  Permalink

  Ahoj Peter,ako to bude snami co sme v komunizme odmietli bozi dar -tak sa hovori ,ked je zena tehotna.Za komunistov som bola presvedcena ,ze do troch mesiacoch nie je zivot–po revolucii som riadne vytriezvela velmi mato trapilo bola som sa aj vyspovedat–farar mi povedal ze hlavne ze som si to uvedomila a ten hore BOH miodpustil-tesim sa na 5-dimenziu ak tam ja nemam miesto nevadi aspon sa ludstvo zachrani.Dakujem vam obom za vysielanie ste velka nadej………PA

  Reagovat
 • 11.6.2017 (15:45)
  Permalink

  dobrý deň pán Insider, poprosila by som vás o odpoveď ako to bude s prechodom zvierat do 5D? Nakoľko aj zvieratá majú Dušu bude to podobné ako s ľudskými bytosťami?

  Reagovat
 • 15.4.2017 (20:54)
  Permalink

  Kvantová úroveň biochémie fyziologických dejov v našom a nielen v našom organizme je zložitosť sama o sebe. Okrem zložitosti sa k tomu pridáva aj kvantitatívna jemnosť biochemických dejov spúšťaných nepatrným množstvom molekúl napríklad vône, alebo jemného posunutia frekvenčného pozadia prehlušeného dominanciou našeho vnímania frekvenčného pásma svetla s celým vnímaným spektrom farieb.
  Rezonancia reality v zmysle Nassima Harameina, určite vybudila v živých systémoch ich odaptáciu na túto fyzikálnu, kvantovú podstatu energetického spádu v biochemických procesoch, ktoré nás ovládajú pri vyrovnávaní sa s prostredím. Jedným zaujímavým orgánom zo svetlocitlivých buniek v hlbokom mozgu je Epifýza lat. corpus pineale, glandula pinealis, ringse – strážca brány v egyptskej mytológii.
  viac – http://zivotplnyzivota.webmium.com/epifyza-neboli-sisinka
  V jemnosti nastavenia týchto systémov sa aj ako ľudia navzájom odlišujeme navonok v nadaní, či vnímaní sveta až po patológie psychiky.

  Reagovat
 • 1.4.2017 (23:17)
  Permalink

  ešte- ďakujem za Střípky 1 aj 2 veľmi zaujímavé, dúfam, že bude ďalšie pokračovanie
  -o cibulitosti Zeme, viem si to predstaviť a táto teoria je uveriteľná Ďakujem

  Reagovat
 • 1.4.2017 (22:33)
  Permalink

  pán Peter, som z toho idiot, takže mňa, ako osoby je nekonečne mnoho, som v každej realite ktorá vznikne?! a Mandela efekt, neviem, ale asi som nič podobné nezažila, ako hovorím, som z toho paf.
  Ďakujem za informácie a video

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *