Střípky 1.

Pro všechny z vás, kteří máte na Petera otázky, je tu možnost uspokojení vaší zvědavosti a to formou rozhovoru, který si s Peterem natočíte sami. Vzhledem k časové tísni jsme vytvořili prostor pro pořad „střípky“, kde vám Peter zodpoví vše co lze a co jste napoprvé nepochopili z jeho předchozích pořadů. Takže pro ty z vás co se nebojíte zeptat, je tady první ze čtyř střípků, které s Peterem natočil posluchač jménem Pavel.

 

4 komentáře: „Střípky 1.

 • 11.6.2017 (15:45)
  Permalink

  dobrý deň pán Insider, poprosila by som vás o odpoveď ako to bude s prechodom zvierat do 5D? Nakoľko aj zvieratá majú Dušu bude to podobné ako s ľudskými bytosťami?

  Reagovat
 • 15.4.2017 (20:54)
  Permalink

  Kvantová úroveň biochémie fyziologických dejov v našom a nielen v našom organizme je zložitosť sama o sebe. Okrem zložitosti sa k tomu pridáva aj kvantitatívna jemnosť biochemických dejov spúšťaných nepatrným množstvom molekúl napríklad vône, alebo jemného posunutia frekvenčného pozadia prehlušeného dominanciou našeho vnímania frekvenčného pásma svetla s celým vnímaným spektrom farieb.
  Rezonancia reality v zmysle Nassima Harameina, určite vybudila v živých systémoch ich odaptáciu na túto fyzikálnu, kvantovú podstatu energetického spádu v biochemických procesoch, ktoré nás ovládajú pri vyrovnávaní sa s prostredím. Jedným zaujímavým orgánom zo svetlocitlivých buniek v hlbokom mozgu je Epifýza lat. corpus pineale, glandula pinealis, ringse – strážca brány v egyptskej mytológii.
  viac – http://zivotplnyzivota.webmium.com/epifyza-neboli-sisinka
  V jemnosti nastavenia týchto systémov sa aj ako ľudia navzájom odlišujeme navonok v nadaní, či vnímaní sveta až po patológie psychiky.

  Reagovat
 • 1.4.2017 (23:17)
  Permalink

  ešte- ďakujem za Střípky 1 aj 2 veľmi zaujímavé, dúfam, že bude ďalšie pokračovanie
  -o cibulitosti Zeme, viem si to predstaviť a táto teoria je uveriteľná Ďakujem

  Reagovat
 • 1.4.2017 (22:33)
  Permalink

  pán Peter, som z toho idiot, takže mňa, ako osoby je nekonečne mnoho, som v každej realite ktorá vznikne?! a Mandela efekt, neviem, ale asi som nič podobné nezažila, ako hovorím, som z toho paf.
  Ďakujem za informácie a video

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *