2 komentáře: „Odhalení mimořádné sdělení (9.4.2017)

 • 16.4.2017 (9:55)
  Permalink

  Díky, díky, díky za objasnění pravdy. Sleduji Vás sice pravidelně, ale tento díl velmi děkuji. Irena

  Reagovat
 • 15.4.2017 (18:17)
  Permalink

  Homeopaticky pôsobiace zmeny radioaktivného pozadia v biosfere Zeme nebíjajú ľudskú mysel. Neviem do akej mieri bola 8 mesačná erupcia vulkánu Laky na Islande v r. 1783 radioaktívna, ale zmenila klímu, o tom niet pochýb, ktorá vyústila v Veľkú francúzsku revolúciu….
  Modernejšie dejiny ľudstva už sprevádzajú aktivity jadrových skúšok a ich zbytkov vnášaných do atmosféry. Zmenený energetický náboj pozadia prinášal jednotiacu atmosféru eufórie do myslí ľudí v období intenzívnych skúšok r.1950-70 na západe – u nás r.1968. Radioaktívny mrak z Černobylu sa prejavil v rozpade ZSSR a u nás prevratom 89. Zvýšené pozadie pôsobí na Ukrajine dodnes a vyvoláva rozpory s mocou.
  Aktuálne sa šíri rádioaktívne zamorenie z Fukušimy vodnými prúdmi k pobrežiu a vzdušnými prúdmi nad územie USA. Podľa všetkého sa stále zvyšuje zamorenie /400t denne radioaktívnej vody v Tichom oceáne už šesť rokov/ Predpokladám že pri poklese tohto pozadia sa v následnom období energia eufórie v americkej spoločnosti zvýši a bude generovať nové, radikálne riešenia priamo v USA.
  Homeopatická úroveň pôsobenia rádioktívneho pozadia má svoju energiu spôsobujúcu odaptovania sa nervových sústav. Pri poklese pozadia sa uvolní prebytočná adabtabilita v silnejúcej zjednocujúcej eufórii v mysliach ľudí.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *