4 komentáře: „Střípky 17.

 • 8.6.2017 (10:39)
  Permalink

  Peter, výborné, jasné – jen tak dál !!! Jen bohužel, že mladší generace , nemá dost úcty k Vaším vědomostem a jejich rozsahu…

  Reagovat
 • 31.5.2017 (12:02)
  Permalink

  dobrý den…konečně jsme se dočkali termínu do vstupu do 5D.Tento pořad se mi velice líbil a pan Peter byl v dobré náladě.Už se těším na další….zdraví posluchačka Lucy

  Reagovat
 • 30.5.2017 (23:31)
  Permalink

  Už mě začíná pořádně štvát strohost odpovědí Petra na témy. Neberte mě špatně, ráda poslouchám váš pořad protože je v něm obsažena spousta zajímavých informací. Ale často mám pocit, že se to ho víc dozvím od moderátora jak od Petera.
  Já nechci poslouchat odpovědi typu: „ano,to je pravda“ , “ a veď to je jasné“ ano, môžem potvrdit“ a podobné odfláknuté odpovědi.
  Mně je jasné, že Peterovi je to všechno jasné, ale my,běžný lidé potřebujeme konkrétněji rozebírat dané téma a ne odbít odpověď jedním slovem. Je to takový problém odpovědět souvislou větou a nenechat to že sebe tahat z chlupaté deky.
  Děkuji

  Reagovat
  • 2.6.2017 (16:31)
   Permalink

   Dobrý den, hned na začiatku sa chcem ospravedlniť za nedostatky v texte. Som staršia žena a neviem dobre pracovať s počítačom . Som poslucháčkou Petrových relácií a mám rovnaký názor na niektoré jeho odpovede,ako písala v komentári pani predo mnou. V ,,Strípkoch 18,, padla otázka jedného poslucháča položená Petrovi ohľadom postavy Ježiša.Nedočkavo som čakala odpoved, no nedozvedela som sa nič okrem toho,že na tuto tému sa Peter už vyjadril a jeho odpoved treba hľadať v archíve rádia ,,Svobodný vysílač cs,,. Asi hodinu a pol som hľadala tuto reláciu,no márne. Veľmi vás prosím, ak niekto viete, v ktorej relácii Peter hovorí o Ježišovi a jeho poslaní, napíšte mi sem odkaz,nech to aj ja nájdem. Moc vám dakujem.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *