1 komentář: „Střípky 44.

 • 21.9.2017 (17:15)
  Permalink

  Srdečně zdravím,
  vytváříte úžasný pořad, děkuji Vám oběma, moc to pro mě znamená. Nedocenitelná je pro mě informace s mátovým čajem, starší syn (5let) si jej hned při prvním vaření sám vyžádal a po třech týdnech se stal zázrak, jeho střeva začala po letech normálně fungovat, nechci to zakřiknout, ale už skoro dva týdny si to užíváme. Jako malý (nejspíše následkem očkování) trpěl spoustou problémů, většina se zlepšila po užívání homeopatik, ale střeva odolávala. Je to zázrak. Škoda, že u mě se to ještě neprojevilo, střeva mě trápí 15 let i mě, jinak jsem fit. U mě cca po měsíci užívání následovaly tři dny zvláštních snů:

  8.9. před 4. hodinou ráno, popíšu jen tu nejzvláštnější část:
  Sneslo se ke mně asi metr dlouhé letadlo, couvla jsem doleva a lehce propadla panice- letadlo ve snu, říkám si, to je maskování, abych nezpanikařila a neutekla jim… přiletěli přímo přede mě, zůstali viset ve vzduchu. Teď vystoupí, říkám si, ale ne, otevřela se dvířka a na černém podkladě se pod letadlem začal odvíjet zleva doprava nějaký text složený z teček a čárek. Pod ním běžely české titulky, marná snaha, oboje běželo tak rychle, že jediné, co si vybavuji je slovo „zdraví“ a to jsem si tam možná vnutila, protože už dlouho si pracuji na uzdravení a není to úplně ono. Ze sna jsem byla vzbuzena, abych si jej zapamatovala, musela jsem si odkašlat. Pocit jsem měla takový výjimečný, posvátný.

  Akorát, no… 🙂 nejsem o moc moudřejší, ale snad nějaká má část to poselství přijala, co myslíte?

  Další den dlouhý sen, v jehož závěru jsem následovala dvě paní, protože znali cestu do města. Najednou jsme se octly před velkolepým kostelem s rusky psanou zlatou deskou nade dveřmi, na něj byl nalepen dlouhý honosný dům ve tvaru písmene U a nebylo jasné, zda je to tam průchozí. Ptala jsem se těch žen a zaslechla mě žena mířící k domu. Řekla, že by nás její babička velmi ráda viděla. Usadila nás u stolečku a PŘEDALA MI DOPIS- byla jsem v úžasu, bylo na něm mé jméno, jak mohly vědět, že tam přijdu? další vzkaz a já zase nevím, co v něm vlastně bylo. Co to pro mě znamená?

  Ještě bych měla dotazy. * Stále kroužíte kolem očkování, ale nevyšel mi z toho jasný závěr. Pochopila jsem tedy, že Peter doporučuje očkovat záškrt, černý kašel, haemophilus, dětskou obrnu a tetanus a následně pít mátový čaj, aby se tam ten „chemtostroj“ neposkládal? A spalničky, zarděnky a příušnice nedoporučuje očkovat, neboť se snadno léčí? Nejraději bych po zkušenostech nejmladšího neočkovala vůbec. Ale nevychází mi to zcela jasně, co je na miskách vah?

  *Chci ze sebe vyvázat vliv jednoho člověka, od doby, kdy mě intenzivně citově vydíral (potkali jsme se kupodivu 11. září 2001), vleče se má nemoc, i když už nejsme v kontaktu- Peter říkal, že čeho se chci zbavit, mám 99krát napsat, zmačkat, spálit- no nejsem se jistá, zda můžu psát jeho jméno, aby to nakonec nebylo voodoo 😉 tak jsme se zasmáli.

  Děkuji za vaši práci pro nás, je to požehnání, i nám se to už skládá :-)))

  Jana ♥

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *